Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy bonyolult kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy bonyolult kapcsolatom egy exemmel kb 11 éve.Ti összejönnétek vele a helyemben?

Figyelt kérdés

Első barátnő.2-3 hét tini kaland.szakítás csak barát. 1,5 évig semmi kontakt utána kibékül.évekkel később bulin lesmárol utána más is történt.megint semmi.ez nem normális mert az emberek 99% nincs jóban az exével.

Érdemes ezzel foglalkozni?



2021. ápr. 3. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a klasszikus ex kategória a számomra. Az meg egy sztereotípia, hogy az ex nem véletlenül ex, bár többnyire igaz.


Gondolkodj el rajta, hogy érzel-e bármit iránta, és cselekedj annak megfelelően. Lehet csak túl korán találkoztatok annak idején, most érettebbek lennétek hozzá. De évekkel később lehet a bulin azért smárolt le, meg utána történt más is, hogy tudja, akar-e téged komolyabban. De nem akar, mert azóta se jelentkezik. Túl kell lépni rajta.

2021. ápr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
? Semmi komoly nem volt köztetek soha, kár exnek hívnod. :D
2021. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

valószínű hogy túl korán volt anno.de sokszor érzem hogy ennyi év után szerintem ő volt A nő az életemben.

Beszélünk majdnem mindennap sok éve.Barátok vagyunk.(Ezért írtam hogy ez nem normális)A baj az hogy régebben összejöhetett volna de én külföldön élek és emiatt nem valósult meg.De nemsokára haza költözöm és szeretném neki ezt megmondani.

2021. ápr. 3. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!