Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt lenni vonzalom nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lenni vonzalom nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval 5-6 hónapja ismerkedem valakivel (37/F), igazából együtt is vagyunk, mondhatjuk. Hihetetlen figyelmes, szeretetteljes, szeretetre méltó, megbízható, őszinte, segítőkész, odaadó, a humorunk is hasonló, kb az érdeklődési körünk is.

A hónapok alatt rengetegszer bizonyított, hogy bármikor számíthatok rá, ragaszkodik hozzám, szeret, megbecsül. Én azonban nem tudom ezt elképzelni vele hosszabb távon, másrészt viszont elveszíteni sem szeretném. Úgy érezném, hibát követek el azzal, hogy elengedem. Nagyon fájna és rossz lenne mással látni 1-2 év múlva vagy akár hamarabb is, hogy boldog, családja van mondjuk és nem én vagyok az a nő, aki megkap mindent. (Gyereket tőle sosem akarnék). Ritka az ilyen férfi manapság, belátom. Mégis annyira nehéz. Nem tetszik a külseje egyáltalán, hogy vele legyek hosszú távon vagy akár úgy tényleg komolyan, egy életre akár. Nem kifejezetten csúnya, de nagyon nem az esetem. Hogyan lendülhetnék ezen túl? Hogyan figyelhetnék csak a belsőre?


2021. ápr. 5. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Lépj ki ebből, csak álltatod magatokat. Jön majd valaki, aki az eseted és úgyse fogod tudni folytatni. Én is így jártam.

Ha meg közben gyereket is szülsz neki, akkor annyi az életednek.

Látszik, hogy nem szereted, neked csak a "minden" kell. Nem feltétlen csak te vagy ebben a hibás, valószínű már rég lekötelezett magának. Voltam ilyen kapcsolatban, de szerencsére még időben ki tudtam lépni. Magam is meglepődtem, mekkora megkönnyebbülést éreztem utána. Mintha hatalmas kövektől szabadultam volna meg. Pedig anyagi gondom nem lett volna többé az életben.

2021. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem lehetsz annyira önző, hogy inkább "szenvedsz" mellette X ideig csakhogy Ő nehogy boldog legyen mással!


Ehhez mennyire kell görénynek lenni?

Ilyet még a legjobb barátomnak sem kívánnék!

2021. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A hiba (De nagyon sulyos!) az ön készülékében van!!!
2021. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Férfiként most én is ugyanígy vagyok egy nővel. Vicces mert még a korosztály is stimmel, én 38 vagyok.

Nem tetszik az arca, a szeme, és ez egyre jobban kezdett zavarni. Alkatilag bejön, csak az arca nem. Bár mi még csak 2 hónapja ismertük meg egymást, de azt már tudom hogy az ilyet le kell zárni! Nem vezet semmi jóra. Nem fogom tudni boldoggá tenni őt, mert én sem vagyok boldog vele. Ugyanígy te sem fogod boldoggá tenni ezt a férfit, ha te magad nem vagy boldog.

Én már jeleztem a hölgynek hogy sajnos ez nem fog működni.

Szerintem az a legkorrektebb ha minél előbb lezárod.

Ő is megérdemli hogy inkább megtalálja azt akivel majd boldog lesz, és te is , hogy megtaláld majd aki valóban tetszik.

2021. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Szakíts vele had legyen boldog olyannal aki szereti is.

Te meg talàlj egy macsót akitől gyereket akarsz. Csak nehogy az előző pasinak kelljen felnevelni mert az annyira rendes.

2021. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Savlekotő ***** válasza:
100%
Szakíts, ilyennek a vége a más ágyában ki kötés..
2021. ápr. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Leírod, hogy ritka az ilyen férfi. Nos, pont a hozzád hasonló és még színvonaltalanabb nők miatt. Hagytad, hogy az egód hizlalja és még mindig csak tárgyként használnád. Szépen megszüntettél egy olyan férfit, akiről azt írtad, hogy ritka.
2021. ápr. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
így van az ilyesmi nők miatt vagyok inkább egyedül
2021. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Magyarázzátok már meg nekem, hogy ti most egy személyt szerettek meg élitek vele/élnétek vele az életeteket vagy egy csontvázat/izmokat. Mert eleve nem értem, hogy képes valaki vonzalomról beszélni, mikor egy jól működő párkapcsolat évekig is eltart, ezalatt pedig simán változunk annyit, hogy a korábban szívtipró alfahím húszas fickó egy kopasz pocakos, totyakos negyvenes apukává "érik". Akkor is még vonzó és szexi? Mert most be lehet írni, hogy "nekem igen, mert az én férjecském" és hasonlókat, amiket a nők szoktak írni, de akkor meg ha ennyire számít a külső miért maradnak együtt? Ja, hogy nem számít ennyit a külső...

Bevallom nektek én férfi létemre tényleg az alapján választottam barátnőt, akivel jól éreztem magam, ennyi! msmot is olyan barátnőm van, aki egyáltalán nem az esetem, csakhogy vele el tudok lenni egész napokat erőlködés nélkül. Életem szerelme -kinézet alapján- meg a szexen kívül semmire nem voltjó, igen nagyon bejött, és én is neki és egy párkapcsoalti roncsot építettünk fel, amit gyakorlatilag a közös szex tartott egybe másfél évig. Aztán beesett az életembe ez a mostani "ronda béka" a csapott seggével, a pici mellével meg a festett vörös hajával (híresen nem szeretem a vörös hajú nőket) csak úgy alakult, hogy elkezdtünk beszélgetni, és még és még, és egy hónap után rájöttem, hogy teszek rá, hogy nem jön be a kinézete, mert tőle megkaptam azt a törődést, ami a "szerelmemtől" sosem, mert ez a "rusnyaság" odafigyelt rám, érdekelt mi van vele, órákon keresztül el tudtunk beszélgetni, és igen még ma sem érzem azt a fenemód nagy hevületet mint a korábbi lány iránt, csak azt érzem, hogy vele egyszerűen jobb emberként. Pasiként az előző lányt sokkal jobban élveztem, most meg nem csak dugópajtim van, hanem tényleg lett egy barátnőm, és teszek rá, hogy hogyan néz ki!

2021. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hagyd békén szegény srácot, ő jobbat érdemel te meg mást. Vagy mindenestül elfogadod vagy sehogy, azért 30 felett már legalább eljuthattál volna erre az alap megállapításra. Rossz lenne látni később mással? Birtoklási vágy azért befigyel. Legyél vele őszinte aztán had élje az életét szépen.
2021. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!