Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Orvostanhallgatóval mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvostanhallgatóval mennyire éri meg randizni?

Figyelt kérdés
Róluk azt hallottam, hogy nagyon sokat tanulnak akár éjjel nappal. Magukra húzzák reggel az ajtót és késő estig nem jönnek ki. Most nekem egy orvostanhallgató kezdett bejönni. Nem tudom hogy egy ilyen életvitel mellett lehetne-e jól működő kapcsolat vagy hogy rám lenne-e elég ideje. Mik a tapasztalatok? Válaszokat köszi

2021. ápr. 6. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ők is párra találnak.

Próbáld ki, hisz mit veszítesz vele? Pár hónapon belül lesz szorgalmi időszak is, vizsgaidőszak is, nyári szünet is (remélhetőleg enyhített vagy feloldott korlátozásokkal), így hamar meglátod milyen életük van.

2021. ápr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Emberfüggő meg az se mindegy, hogy milyen orvos lesz. Azért az tény, hogy sok orvos a munkájának él és nagyon sokat is dolgozik, ami mellett nehéz fenntartani egy kapcsolatot, de ott is vannak nyugisabb ágak, meg emberfüggő is, hogy mennyire él a munkájának.
2021. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Orvostanhallgató és orvostanhallgató között is van különbség. Első három évben tényleg jobb, ha a tanulás az első, de így is simán megoldható, hogy valaki kapcsolatban legyen, ha szeretne. Nyilván nem az a fajta kapcsolat lesz, ahol 0-24-ben együtt töltitek az időt, de heti pár találkozás simán belefér bárkinél. Személy szerint én nem ilyen kapcsolatot szerettem volna, úgyhogy nem is volt párom ebben az időszakban, de mindenkinek más a fontos.

Negyedév után (pláne a jelenlegi online oktatásos felállásban) kb semmittevés az ember élete, vizsgaidőszakon kívül azért bőven van szabadideje (hacsak nem vállal segédápolói munkát vagy mentőzést egyetem mellett, ami megint csak egyéni döntés).

2021. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista koromban éltem együtt orvostanhallgatóval. Valóban sokat tanulnak, de tudtunk randizni, később meg az összeköltözéssel sokkal könnyebb lett.


Én is egyetemista voltam, csak másik karon.

2021. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én exem be tudott vállalni negyedévtől egy segádápolói melót.
2021. ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* segédápolói
2021. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még a vírus előtt beültem egy kis kocsmába y város közepén(férfi vagyok ), és iszogattam láttam milyen jól elvan ez a 2 srác gondoltam megkérdezem leülhetek e aztán kiderült orvostan hallgatok 23-4 évesek lehettek kb, a lényeg tök jó fejek voltak mint más fiatal férfi ,lehetett velük hülyéskedni és meg is hívtak valami boros szörpös vodkás italra amit életemben nem ittam. Ezért szoktam mondani, senkit se ítélj első látásra vagy egy hívatás miatt.
2021. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha szimpi akkor mindenképp megér egy próbát, ráadásul legalább értelmesen foglalja le magát :D

Szerintem ez az egy szak van az egyetemen ami tényleg rengeteg erőfeszítést igényel, úgyhogy számítani kell arra, hogy nem sok ideje lesz, főleg a későbbiekben.

2021. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Örülj neki, ha egy leendő orvos lesz a párod/férjed. És viseld el, ha tanul, mert kidobják az egyetemről. Fel tudod fogni, milyen nehéz szak lehet az orvosi egyetem. Nem is az a kérdés, neked bejön-e, hanem te bejössz-e neki?
2021. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!