Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy olyan férfi aki már ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi aki már ki szeretett régen az akkori párjából,miért ragaszkodik hozzá még is ???

Figyelt kérdés

A kapcsolatom tönkre ment. Mind a ketten csalódtunk egymásban. Többször is megpróbáltuk együtt de nem ment.


Igy 6hónap elteltével lassan de biztosan rá jöttem hogy nem szeretem már ! De szerelmes vagyok a lányba.

Nagyon erősen vonzódom hozzá minden téren.

Ezt hogyan szüntetném meg ?

Mivel sürün kell találkoznunk egymással hogyan kellene viselkednem hogy ezt megszüntessem ??


2021. ápr. 8. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Jöjj össze egy új lánnyal, az mindig feledteti az elözőt. Minden ember ezt teszi. Másképp nem fog menni.
2021. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
,,assan de biztosan rá jöttem hogy nem szeretem már ! De szerelmes vagyok a lányba." - mi van?
2021. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igy 6hónap elteltével lassan de biztosan rá jöttem hogy nem szeretem már ! De szerelmes vagyok a lányba."


Az igen 2 személyiséged van, tudathasadásod talán, nem szereted de szerelmes vagy belé , azt még is hogyan ? :D

2021. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt úgy kell érteni hogy számomra más az ha szeretek valakit. De más az is ha csak szerelmes vagyok az illetőbe.

Jelen esetben sajnos szerelmes.

Tetszik nekem. Vonz benne minden. Egy ideig jól ell is vagyok vele épp ameddig szexelünk (ha igy érthetöbb)de aztán már nem érzek iránta semmit. A vágy egyre erősebb iránta és nem tufom mit tehetnék ellene. Ebben szeretnék tanácsot kérni...

2021. ápr. 8. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem. Dugj mást és hagyd őt békén.
2021. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!