Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat még úgy szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat még úgy szerelem, hogy másfél hónapja randizunk, de még nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Amióta megismertem ezt a srácot, egyből elkezdtünk randizni, és már az elején is szimpatikus volt és tetszett, az első randi után azt éreztem, hogy jól esne, ha megölelne, szóval ezt annak tulajdonítottam, hogy van köztünk valami. Ő a legrendesebb srác, akivel valaha találkoztam, és nagyon jól érzem magam vele és önmagam tudok lenni, azt érzem, hogy megért. Vonzalom is van köztünk, jó érzés, ha megölel vagy megcsókol, viszont már másfél hónap eltelt, és még mindig nem vagyok szerelmes belé. Nagyon kedvelem, de nem tudnám azt mondani, hogy szerelmes vagyok, és frusztrál ez az érzés, mert nem tudom, hogy mennyi idő alatt kéne kialakulnia a szerelemnek. Ebből még kialakulhat? 23/L

2021. ápr. 8. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből már nem nagyon lesz szerelem, de lehet, hogy te eleve ilyen típus vagy.
2021. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól érzed vele magad, jól megvagytok, akkor ezen ne aggódj. Biztos nem vagy az a szerelmes típus, nem mindenki az.
2021. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, átlagban mennyi idő alatt leszel szerelmes?

Nekem viszonylag hosszú idő kell. Volt,hogy fél év kellett,volt amikor 13-14 hónap,most legutóbb kb. 4 és fél hónap volt,hogy elkezdtem érezni a "szerelem magját".

Egyébként szerintem még kialakulhat a leírtak alapján :) Azért adj neki időt..

Én mindhárom embernél éreztem,hogy igen, képes lennék beléjük szeretni (és nem mindenkinél volt az elején fellángolás..). Volt,hogy csak így "belesimultam" az érzelembe (a fél évesnél).

2021. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Háromszor voltam eddig szerelmes, az elsőnél két két alatt lettem szerelmes, a másodiknál 1-2 hónap, a harmadiknál 3 hónap múlva.

2021. ápr. 8. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!