Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy extrovertált személyiség összejön egy introvertáltal?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Férfi extrovertált, női introvertált elég gyakori. Fordítva szinte soha.
2021. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én introvertált vagyok a barátnőm extrovertált. Jól megvagyunk. Bár néha egymás agyára megyünk. De két extrovertált rosszabb lenne, olyat már láttam sokat. Ami még működött korábban az előző barátnőm introvertált volt akárcsak én.
2021. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
A tapasztalatlan intro még elhiszi hogy az extro majd megváltozik érte aztán jönnek a megcsalások drogok.
2021. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten extroverált vagyok, míg a barátom inkább introverált, és emiatt nem voltak súrlódások köztünk. Sőt, azt mondanám, hogy pont így egészítjük ki egymást.

26/N

2021. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Főleg az extrovertált férfi-introverált nő az elterjedt
2021. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Mindig a nő választ, tehát ha ő úgy dönt, akkor minden lehetséges.
2021. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A tudatos emberek választanak, az állatok meg rávetik magukat arra ami előttük van.
2021. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
7. Akinek van választási lehetősége, az választ. Akinek nincs, mert nem legalább átlag nő vagy nagyon vonzó férfi, az megtanul kompromisszumokat kötni
2021. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van választása. Aki azzal takarózik, hogy nincs, az csak kifogásokat keres.
2021. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ritka, de van.

Mondjuk az első válaszoló felvetése, na, az pl nagyon jó gondolat (többi többiek kommentjét még nem olvastam), tehát tényleg lehet olyan páros sok akár, hogy extrovertált fiú, introvertált lány.

2021. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!