Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy extrovertált személyiség összejön egy introvertáltal?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy videó, ahol megkérdeztek kb 10 csaj, hogy kivel jönne össze.

9 azt mondta, hogy extrovertáltal úgyhogy jött a papírforma.

Általában a központi személyiségeket szeretik a csajok, akármilyen személyiségük van. Ha extrovertált akkor de jó lesz együtt bulizni ha meg introvertált akkor meg de jó, hogy nyitott stb stb.


Introvertált férfiban elég szar helyzetből indul.

2021. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11. Ugyanezt látom én is. Ha visszaemlékszek 15-25 éves korom között gimire, egyetemre, vagy akármilyen társaságra, mindig a kevés jó dumájú, társaság közepe srác körül legyeskedett a legeslegtöbb lány. A csendes, szerény, visszafogott típusok is.
2021. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem extrovertált én inkább introverált, de nincsenek tiszta típusok. Három havonta egyszer elmegyek vele inni, ő meg minden második héten kb. Emellé még ő éjszakai bagoly és pacsirta. De tökéletesen működik a kapcsolatunk. :)
2021. ápr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én introvertált vagyok, a férjem és a legjobb barátnőm is extrovertált. Nem okoz különösebb gondot.
2021. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11. Ugyanezt látom én is. Ha visszaemlékszek 15-25 éves korom között gimire, egyetemre, vagy akármilyen társaságra, mindig a kevés jó dumájú, társaság közepe srác körül legyeskedett a legeslegtöbb lány."


Mert ha jól néz ki egy pasi és még csendesebb is akkor még izgalmasabb mert egy rejtvény a nők számára, ők szeretik a bonyolult dolgokat, na meg a jó pasikat akkor is ha siket néma.

2021. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15. Félreértetted amit mondtam.


"a kevés jó dumájú, társaság közepe srác körül"


Ezt nem úgy értettem, hogy a srácnak kevés dumája van, hanem hogy a kevés SZÁMÚ nagy dumás, jó dumás srác. Tehát mondjuk ha veszünk egy osztályból, csoportból 10 srácot, azok között van 1-2, aki nagy dumájú, társaság közepe típus (nők előtt is), meg még sokszor mellékesen jól is néznek ki és rájuk gondoltam.

2021. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!