Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok a férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akiknek házasok/élettársak a szülei, az nagyobb eséllyel akarhatnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy a család, amelyben felnő az adott ember, nagy mértékben befolyásolja azt, hogy hogyan viszonyul az ellenkező nemhez? Tehát ha az illető azt látja, hogy a szülei házasok, együtt élnek, nagy valószínűséggel ő is ezt szeretné később? Vagy ha ellenkező nemű testvére van, akkor biztosan látta azt is, hogy mennyire rosszul esik neki, ha pl. csak kihasználják, ezért ő nem fog így bánni a nőkkel.


Ebből következtetve biztonságosabban lehet nőként olyan embernek bizalmat adni az ismerkedés során, akinek házasok/együtt élnek a szülei, és/vagy van nő testvére?

Ha pedig elvált szülőkkel (vagy csak egy szülővel) nőtt fel és nincs nő testvére, akkor nagyobb lehet a veszély arra, hogy átver?


Ha ismerkedek valakivel, és azt mondja, hogy komolyak a szándékai (bárki hazudhatja egy vagy több szexért...), akkor nagyobb az esélye annak, hogy egy nem teljes családban felnőtt férfi hazudik erről?


Ezzel persze nem azt mondom, hogy akinek elváltak a szülei és nincs testvére, nem vágyhat elköteleződésre, gyerekre stb. Csak érdekel, hogy általában, ha hazudik valaki a szándékairól, annak lehet köze ahhoz, hogy nem volt teljes családja?


2021. ápr. 12. 00:11
A kérdező szavazást indított:
Akik erről hazudnak, nagyrészt nem teljes családban nőttek fel, befolyásolja a másik nemhez való hozzáállást
Nem befolyásol semmit
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív példa volt előtte a szülei házassága, akkor nagyobb eséllyel akar ő is családot. Ha negatív, akkor nem.

A lánytestvérnek semmi jelentősége.

2021. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjemet elhagyta az apja, mikor kicsi volt, majd az anyukája is meghalt. A nagynénje nevelte fel, aki egész életében egyedülálló volt. A férjemnek egy 10 éves kapcsolata volt előttem, velem pedig 11 éve van együtt.
2021. ápr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok,attól mert körülöttem mindenki házas vagy élettársi kapcsolatban van még én nem szeretnék.

Egyszerűen egyedül is nehéz ez a világ nem még ketten.

F

2021. ápr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennél azért sokkal bonyolultabb az emberi psziché.
2021. ápr. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!