Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők s férfi társaim ,szerelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők s férfi társaim ,szerelemből nemet mondani , bölcs dolog ? Ti mit gondoltok erről ?

Figyelt kérdés

Tudom , furán hangzik kérdésem , de röviden : Életem nagy szerelmét , akivel komoly kapcsolatot is létesítettem,mikor szóba került a házasság , vissza utasítottam , mert úgy éreztem , hogy nem tudom megadni neki , amire szüksége van egy nőnek s nem érezhette volna igazán ( nőnek ) magát mellettem !

Itt elsősorban az anyagiakra gondolok , szegény voltam mint a templom egere , nem volt munkahelyem , nem volt autóm a lakás vagy ház , szóba sem jöhetett , tehát nem éreztem azt , hogy én készen állok a házasságra és családalapításra , valamint nem akartam tönkretenni az életét azzal , hogy őt is magammal rántom a mélybe " , ehelyett egy új lehetőséget biztosítottam számára , még ha fájdalmas is volt neki és számomra is . Volt szerelmemre egy vállalkozó talált rá és mindent megad neki , amire egy nőnek és családnak szüksége van ,biztonságot s jó létet , még mellettem csak a nyomor várt volna rá !



2021. ápr. 13. 17:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs a szerelemről, érzelmek világáról, elme egyediségéről.
2021. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Helyette döntöttél, nem tisztelted. Jobban járt nélküled, de emiatt. Viszont valószínűleg neki hála helyett csak az jött le, hogy nem szereted, nem kell neked.
2021. ápr. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy gondoltam akkor és most is , hogy jobban jár és járt nélkülem !

De nem azért mondtam le róla , mert nem szerettem , hanem mert igen is / NAGYON SZERETTEM / őt !!!

És nagyon sokáig fájt nekem is a drasztikus döntés , de valahol megérte megtennem érte , mert most mindene megvan és boldog , van jövője , mellettem mind ezt nem érte volna el , ebben szinte biztos vagyok !

2021. ápr. 16. 15:07
 14/22 anonim ***** válasza:
Te dobtad ki, ne játszd a mártírt, elvetted tőle a döntés lehetőségét, ezért jár jobban nélküled, téged nem sajnál senki, magadnak csináltad.
2021. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Ezt te nem érted / 14 -s / .

Ő egy középiskolát végzett nő volt , aki később diplomát szerzett !

Nekem nem volt szakmám , csak 8 - általános , segédmunkás voltam , később végeztem tanfolyamokat , de még most is segédmunkás vagyok minimál bérért a szüleimnél élek egy fedél alatt , marhára szegényesen ! Mond , hát milyen élete lett volna mellettem szegénynek , ere később ő is rájött volna , csak addigra már lehet hogy romokban hevert volna az élete !

Én előbb láttam , hogy mi vár rá ha velem marad , ezért akartam , hogy neki jobb legyen , mint nekem lesz !

Én már nem vihetem igazán ennél többre az életben , mert sajnos mindig is tanulási nehézségeim voltak , a tanáraim annak idején , mind lebeszéltek arról , hogy én tanuljak , mert azt mondták , értsem már meg , hogy számomra az az út nem járható , én nem vagyok rá képes !

Néhányszor rájuk akartam cáfolni , de akármennyit is tanultam , max egy gyenge 2 - es eredményt értem csak el .

És én annál sokkal jobban szerettem a volt barátnőmet , hogy végignézzem , ahogyan akartatom ellenére , romba döntöm az életét !

2021. ápr. 16. 15:45
 16/22 anonim ***** válasza:

Ja nem értem oké, csak az a jó válasz ami a tetteidet hősiesnek bizonyítja, elég sérült ember vagy mentálisan, és mindenre van egy kifogásod hogy miért nyomorult az életed, erre vannak szakemberek akik segítenek.

Az is érdekes hogy magadat aluliskolázottnak tekintőként jogosnak érezted, hogy elvedd egy diplomás ember döntését, bár a papír nem feltétlen a tudást takarja, de lehet látni, hogy nagyon anyagiasan gondolkodsz, neked komoly gondjaid vannak.

Bár nyilván nem fogsz egyetérteni ezzel.

2021. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Persze , én nem mondtam , hogy nem én vagyok a hibás .

Ezért is érzem úgy , hogy én nem érdemeltem volna meg azt a lányt .

2021. ápr. 16. 16:06
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor is a leggázabb indok a szakításnál az, hogy túl jó vagy hozzám..
2021. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Igen , túl jó volt hozzám , épen ezért nem akartam hagyni őt elveszni .

Furán hangzik ugye ?

De még is a szeretet és jóság vezérelt !

Ha pl : a gyermekeid tűzben égnének , hát nem nyúlnál utánuk ? - dehogy nem , pedig tudod , hogy nagyon fájna , de akkor és ott az életed is oda adnád azért , hogy ők megmeneküljenek és túl éljék !

Hát ez történt velem is kb .

2021. ápr. 16. 16:20
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem, kérdező, szar példát hoztál..

A tűzesetnél a gyerekek veled maradnak, ez a nő viszont pont így lép ki az életedből

2021. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!