Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ijesztő ha egy férfi már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijesztő ha egy férfi már a kapcsolat legelején szerelmemnek szólít?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 23:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ijesztő lenne, igen.
2021. ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Én az ilyenek után meg is szakítom az ismerkedést, ez nagyon nem normális hozzáállás.
2021. ápr. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon. Ilyet meghallanék, kézifék be és padlógázzal el a francba, hogy soha többet nem lát.
2021. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Könnyen jött szerelem könnyen is megy. De nyilván nem szerelmes, csak kirakat ember.
2021. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. ápr. 20. 13:49
 16/19 anusbari ***** válasza:
16%

Ebből látszik,hogy a nő nem is egy lelki lény,ahogy magukat beállítják.Sokkal érzelmesebb a férfi.A szerelem nem tulajdonságba szeret bele,az szeretet.A szerelem képes egy pillanat alatt jönni.Rettenetes,hogy az ilyen nők miatt(akik kézifék meg ilyenek)taktikázni kell,s nem lehet vállalni az esetleges értelmeket,mert az ijesztő....

Na ez az ijesztő.Magam is egy két nap alatt az lettem,vagy sose..

Ehhez nem kellenek hónapok,az mint mondtam már a szeretet,semmi köze a szerelemhez.

2021. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anusbari ***** válasza:
40%

Azaz a nők döntik el,hogy mennyi az az idő amikor már szerelmes lehet beléjük az ember🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Ha az az idő nekik nem tetszik,akkor menekülés,ha az az ember Brad Pitt,akkor természetesen,egy perc is sok.

2021. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Definiált kapcsolat nálam eleve hónapokon át tartó ismerkedést és együtt töltött időt, egymás felfedezését követően jöhet szóba, így, ebben az esetben nem sok.


Mindazonáltal ez a megnevezés elsőre mindig ijesztő kicsit, de ha valid a kapcsolat, akkor hamar átfordul kellemes izgalomba, viszonzásba.

2021. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mi lenne ebben az ijesztő? Aki ilyen miatt otthagyja az mit szeretne? Hány nap vagy hét után lehet szerelmes a másik fél, ezt ti így előre kikalkuláljátok hogy ha 3 héten belül lesz szerelmes akkor kidobom mert miért ilyen korán, ha pont 3 hét múlva az tökéletes, ha meg 3 hétig sem szerelmes mert már azt sem tudja lehet-e az hogy ne legyen kidobva akkor meg az a baj... De legalabb most már értem hogy mekkora őrült baromság játszódhat le a női fejekben, hogy bármilyen jelentéktelen apróságnak tudnak akkor jelentőséget adni ami miatt lehet szakítani, és tovább keresni azt aki az előre kikalkulált napok mondja hogy szerelmem.
2021. ápr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!