Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik? Vagy csak egy ostoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik? Vagy csak egy ostoba álom? 23/L

Figyelt kérdés

Az a fajta szerelem ami mindent elsöprő, amiben megőrülsz a párodért, minden időd vele töltenéd, képtelen vagy nélküle létezni, levegőt venni, élni..


Amiben bármit megtennél érte, gondolkodás nélkül, amiben jobban szereted őt mint a saját életed, vagy jól felfogott érdeked.


Én így akarok szeretni, és szeretve lenni, mert máshogy nem érdemes...

De kezdem elveszíteni a hitem.


Kérlek ne bántsatok, elég gyenge és sebezhető vagyok per pillanat.


Legyen szép napotok☀️


2021. ápr. 21. 13:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Létezik! Tapasztalatból mondom. És valaki itt írta, hogy viszonylag rövid ideig tart. Nem feltétlen.Nekem már több mint két éve tart és nem múlt el,még mindig ugyanúgy érzem. Persze nem volt mindig teljesen felhőtlen, volt amikor azt mondtam bár ne szeretném ennyire, de maga az érzelem erőssége 2 éve semmit sem változott. Nagyon szeretem. Ha mellettem ül akkor is hiányzik, muszály fognom a kezét,muszály hogy hozzá érjek. Sosem unom meg a közelségét, bármennyit vagyok vele sosem elég. Ha valami bántja, sokkal rosszabbul érint, mint a saját problémáim. Az élethez nekem ő ugyanúgy kell, mint a levegő. Ha Ő nem lenne, én sem lennék. 27 vagyok de, ha valamilyen oknál fogva úgy alakulna, hogy mégsem lennénk együtt,akkor ebben az életben már egyedül maradnék. Mert Őt senki sem potolná, senki sem lenne olyan jó mint Ő. Nem tudnám elviselni, hogy más érjen hozzám.Remélem Ő is így van ezzel. Én úgy érzem igen 😁. Szóval igen van ilyen erős érzelem 😊! És igen, bármikor meghalnék érte, mert ő nélküle nincs értelme semminek, és ha neki baja van az sokkal jobban fáj és bánt, mint mikor velem történik valami. Kívánom, hogy te is találd meg azt a valakit akivel teljes szívetekből és erőtökből szeretitek majd egymást 😊❤️.
2021. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!