Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülállók, Ti milyen sürün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, Ti milyen sürün találkoztok olyannal, akibe szerelmesek is lesztek?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem nagyon ritka.. már zavar is. Akivel eddig összejöttem, mert tetszett és még belém is szeretett a lány, abba én sosem lettem szerelmes, aztán így elöbb utóbb vége is lett mindíg. V ha kezdetben szerelmes is voltam, az is csak a fellángolás (vak szerelem volt), és aztán kiderült, h mikor megismertük egymást totál mások voltunk, kiábrándulás és be is fejeztük. Hiába találkozom sok emberrel, alig van olyan lány akivel uaz az értékrend, hasonló az életszituáció, és külsöleg is tetszik. Szal a kérdés, ki mennyi idönként lesz szerelmes, akik még nem találták meg a párjukat?
2013. febr. 4. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ritkán... de ezért olyan különleges, ha bárkivel működne a varázs elvesztené a jelentőségét
2013. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
soha, fél éve nincs senkim, azóta nem voltam szerelmes, csak néhány 1 éjszakás kaland, de ahogy látom a nők se nagyon akarnak párt találni, szóval sztem semmi gond ezzel
2013. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy van rendjén, hogy ritka. Én is egyszer azon gondolkodtam el, amikor egy kis számvetést végeztem a szerelmi életemben, hogy átlagosan eddig 4 évente találkoztam olyannal, aki úgy igazán megfogott és mindezek mellett stimmelt a felfogás, értékítélet, értékrend..stb. is.
2013. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!