Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettél már bele kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már bele kissé őrült nőbe?

Figyelt kérdés

Nem mentálisan, csak úgy a maga szétszórt módján.

Pl. késős, nem mindig tudja milyen nap van, szétszórt, furcsa világnézete van. Sokat dumál, vagy épp fordítva.

Beszél magában, vagy fordítva húzza fel a zokniját.

Felhív megkérdezni, szereted-e a vizilovakat, meg kb hasonlók.


Vagy csak a normális nőket lehet szeretni?


2021. ápr. 29. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Amiket most fel soroltal, annak legtöbbje inkább infantilis nőre utal. Idiotaval meg ki szeretne együtt lenni!?
2021. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Idióta aki magában beszél?
2021. ápr. 29. 22:44
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem az?😀 Az, hogy kicsit szórakozott meg lehet aranyos. De ez a magában beszélek még vizilovas dolog... Haaat...😀
2021. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

#3 hát, nálunk a kaborban mindenki beszél a vegyszerekhez, eszközökhöz. Én a virágaimhoz is szoktam 🤷‍♀️

Egyébként kellően infantilis, impulzív vagyok, és 5 éve párkapcsolatban, idén házasodunk. Ha a komoly témákat tudod kezelni, amikor szükséges, meg alapvetően értelmes vagy, akkor nem baj, ha picit zakkant is. (Legalábbis a fenti példák szintjén.)

2021. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Belém már szerettek, de ezekből nem hozom a vízilovast, meg a magában beszélőst, csak a többit.
2021. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak mert ismerek egy ilyen csajt. Nem tini már, de gyerekfejű, harmincas létére. De engem lenyűgöz :D

Jó a vízilovas furán hangzott, de baráti a viszonyunk és ő simán felhív hogy hogy telik a napom és a mondat közepén elmeséli miket látott aznap.

Kicsit bogaras, de én szeretem a különcöket

2021. ápr. 29. 22:55
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én is beszélek magamban, Nem motyogok, rendesen hangosan. Ezek szerint én is hülye vagyok :D
2021. ápr. 29. 22:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyan komoly felnőtt ember lesz idővel, hogy aki kicsit is “zakkant”, azt elkönyvelik idiótának. Remélem van olyan, aki beleszeret ilyen nőbe, mert én is ilyen vagyok, és nem szeretnék egyedül maradni. 😅
2021. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8 Ne törődj 1-es beszólásával. Nem méltatom én sem igazából hosszú válaszra azt, aki látaltanban idiótáz.

Biztos érdekesebb vagy, mint a normális felnőttek :D

2021. ápr. 29. 23:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én "kissé őrült" vagyok a magam édes kis bipoláris zavarával, meg a felsoroltjaid egy része is igaz rám, és nem tudok róla, hogy valaha belém szerettek volna. :D
2021. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!