Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdjek el élni? Ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek el élni? Ne legyek tovább a szeretője?

Figyelt kérdés

3 éve annak, hogy egy nős férfi szeretője vagyok. Nem hitegetem magammal azzal, hogy majd elválik, vagy ilyesmi. De azt, hogy szeret, azt érzem.


Viszont néha úgy érzem, ez nem elég. Másrészt, szerelmes vagyok belé. Elhagyni eddig nem sikerült.


Most azért más, mert próbálkozik nálam egy férfi. Ha elkezdek vele járni, akkor az a viszony végét fogja jelenteni. De az igazságos, hogy úgy kezdek valakivel, hogy másba vagyok szerelmes? Ennek egyáltalán van értelme? Lehet, hogy megszeretem?


25/N


2021. ápr. 29. 22:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te eddig is éltél. Felnőni kellene.
2021. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Most mi? Komolyan kérdezed, hogy szerinted igazságos-e átvágni valakit? Miután pont te szeretnéd, hogy több legyél a viszonyban?

Igen tök igazságos, szegényt jól bántsd meg


Nehogy egyedül legyél ám, egyik kapcsolatból a másikba.

2021. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Ne pazarold az idődet ilyen megalázó szitura ilyen fiatalon.
2021. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Legszebb éveidet pazarlod arra, hogy más használt zsebkendője legyél? Egészségedre. Azt viszont elhiheted, hogy a nős pasikád maximum magát szereti, nem téged.
2021. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%

Jaj hát az ürítőlyuk néni is itt van :D Már hiányoztál , kedves 4-es :)


Kérdező nem vagy használt zsebkendő, ez a nő egy proli pcsa.

De tényleg tedd választás elé, mert neked ez nem elég.

Másik kapcsolatba meg ne lépj, miért égetnél meg mást úgy, ahogy téged égettek?

2021. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
Ugye tudod h csak azért vagy "szerelmes" mert nem kaphatod meg? Amint azt mondaná oké elválok legyünk együtt, minimum fénysebességgel szaladnál a másik sráchoz mert már nem érdekes a mostani.
2021. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
Te már csak tudod más mit érez :D
2021. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

5


Neeem, az véletlenül sem használt zsebkendő szintjén van, aki huszonévesként 3 éve egy nős pasival hetyeg meg nagyon szerelmes, amikor tudottan semmi nem lesz belőle. Még csinálja 10 évig. Mit beszéljen meg a pasival, amikor az elmondta, hogy semmi nem lesz belőle? Használja a naiv kislányt amíg kényelmes, aztán ha megunja vagy megsejt valamit az asszony eldobja, mint egy használt zsebkendőt. Nem tom neked ki az "ürítőlyuk néni" az oldalon, de proli itt max te vagy tess.

2021. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

Tudod te pontosan, egyértelműen fel lehet ismerni a stílusodról.

:)

Honnan tudod te hogy ki milyen szerepet tölt be egy szeretői kapcsolatban?

Ott állsz az ablakuk előtt mikor szexelnek?

Persze hogy fáj, mert téged elhagytak és így vered le hogy kötekedsz, meg fröcsögsz

2021. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Durva. Szerintem önámításban élsz. Szeretetért és törődésért cserébe lenyelted eddig ezt, hogy nős. Vajon miért? Nem vagy jó nő, nehezen találnál kordbelit, vagy 30-as,de nőtlen férfit? Hemzseg tőlünk a "piac". Nem értelek.
2021. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!