Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, titeket milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket milyen gyakran akarnak felszedni? Minden szamit, a szemezés is.

Figyelt kérdés
Engem soha senki nem akar mar szinte, esetleg évi 1, az is olyan, hogy jobb nem beszelni rola. Akkor én nagyon rossz nő vagyok? (49, N) En magamat nem tudom megitelni, hogy masok szemeben jo no vagyok vagy nem. Talan csak ezzel a mercevel. Regebben meg akartak felszedni picit tobben, heti 1 alkalommal, de leginkabb akkor se kiralyfik feher lovon.

2021. máj. 2. 19:39
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Csak felfele allo huvelykujjat tudtam eddig kitenni,azt is csak egyhez. Az is jo?
2021. máj. 2. 20:15
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom, hogy ha valaki rém néz, akkor fel akar szedni.. sőt, van, hogy évekig barátkozunk fiúkkal, és akkor sem gondolom, ha nem mondja.

Nem kultiválom a felszedést különben, tiszteletlen dolog, semmi jó érzésem nincs vele kapcsolatban. Úgyhogy az a siker nekem, ha senki nem viselkedik velem így.

2021. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, de ez szánalmas. 49 évesen ezen a szinten vagy. Te beteg vagy. Persze ez tinilányoknál nem furcsa, és nem is lehet őket zaklatónak minősíteni mert még gyerekek, de ez 49 évesen már nagyon beteg. Szerintem menj el egy pszichológushoz. Másrészt mit akarsz férjes asszony vagy?
2021. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Miért viselkedsz 49 évesen úgy, mint egy 20 éves? Ez a smiley meg írogatok, milyen felnőtt valamire való ember veszi az ilyet komolyan már nem azért? Tényleg nem megsérteni akarlak, de egy, ha nem méltat válaszra, az már önmagában egy válasz.

Kettő, ha van párod, előbb a kapcsolatot kéne tisztázni és átgondolni.

Három, lehet nem smileyval kell pasizni az 50-es korosztályban.

2021. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Koszi a velemenyeket.

Akkor is szerelmes vagyok belé.

2021. máj. 2. 20:29
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Mibe szerettél bele? Elvileg csak a neten láttad, nem is ismered, válaszra se méltat, ergo nincs mibe beleszeretni. A külsejéhez társítottál tulajdonságokat és a képzeletben eljátszodtál vele egyes szituációkat valószínűleg. Egyébként nem lehetsz szerelmes egy olyan emberbe, akit nem is ismersz, maximum vonzónak találod. 49 évesen nem vagy tisztában a fogalmakkal.
2021. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmondom hogy mi keltené fel az érdeklődésemet a korosztályodban...de csak ha szeretnéd
2021. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az önmagában nem bűn, hogy szerelmes lettél valakibe, aki nem a párod, ezt nagyon kontrollálni nem lehet. Az egész viselkedésed és az a hajcihő, amit eköré építesz az, ami inkább kínos felnőtt emberként.
2021. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
17-es mondd el, erdekel!
2021. máj. 2. 20:46
 20/39 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem tudok rola semmit. Igen.

Tudom en azt.

2021. máj. 2. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!