Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, titeket milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket milyen gyakran akarnak felszedni? Minden szamit, a szemezés is.

Figyelt kérdés
Engem soha senki nem akar mar szinte, esetleg évi 1, az is olyan, hogy jobb nem beszelni rola. Akkor én nagyon rossz nő vagyok? (49, N) En magamat nem tudom megitelni, hogy masok szemeben jo no vagyok vagy nem. Talan csak ezzel a mercevel. Regebben meg akartak felszedni picit tobben, heti 1 alkalommal, de leginkabb akkor se kiralyfik feher lovon.

2021. máj. 2. 19:39
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

A teszt erdmenye!

48 ora letelt es a random 13 pasibol egy sem reagalt!!!

2021. máj. 4. 22:46
 32/39 A kérdező kommentje:
Random ismeretleneket valaszottam ki,de olyat,aki nem novel ,gyerekkel van lefotozva, ne legyen kozos ismeros, es ne 15 eves legyen. Amugy tenyleg random volt, volt kozte jokepu is, nem jokepu is, oreg is, fiatal is.
2021. máj. 4. 22:49
 33/39 anonim válasza:
100%
Nekem anyam csinálta ezt 50 éves korara. Hirtelen kapuzárási panikja lett szerintem. Megijedt hogy örökre a megszokott/megunt kapcsolatban marad, olyan volt mintha teljesen bekattant volna..."szerelmes" lett... aztán csak visszament és megtanulta jobban értékelni azt ami van...szerencséjére visszafogadták
2021. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy megosztottad ezt velem.
2021. máj. 5. 00:22
 35/39 A kérdező kommentje:
Én is be vagyok kattanva😀😅
2021. máj. 5. 00:23
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de én idegeneknek sosem reagálok, ha írnak. Szerintem nagyon gáz ezt csinálni. Öltözz csinosan, készíts szép frizurákat magadnak, adj magadra és hidd el hamarabb fog bárki is reagálni neked az utcán, mint ezekre a nevetséges netes hülyeségekre. Lehet, a férjed is újra szenvedélyesebben fog közeledni hozzád és nem lesz szükséged ismeretlen férfiakra mindenféle vágyott tulajdonságokkal felruházva. Vagy csak mesélj a párodnak, hogy mégis mire vágysz. Amúgy apám is ezt csinálta miután anya meghalt. Félt az egyedülléttől, magánytól. Voltak barátnői is, akikkel nem passzoltak, így a nők szakítottak, de apám nem fogadta el, folyton irogatott nekik... A nők már nekem írtak, hogy szóljak apámra, mert zaklatja őket. Nem egyszer fordult elő, kapuzárási pánikja volt.
2021. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Adj a külsődre, sokat, minnél többet és felfigyelnek majd rád. Nagynéném 47 éves, jóindulattal 40nek látszik és még az én ismerőseim is megfordulnak utána, bár nem próbálja senki felszedni. Ebben a korbán már az átlag nők foglaltak vagy menopauzások, neked kell nyitnod a férfiak felé, mert aki meg is néz titokban teszi, nem hogy odamenjen vagy ilyesmi.

Amugy hogy hányszor próbálnak felszedni...kb mindig, szomszédok, munkatársak, kliensek ...mindenki, hidd el unalmas.

2021. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Én eddig összesen 9 embertől érzékeltem azt hogy fel akarna szedni.

Lehet hogy csak béna vagyok abban, hogy felismerjem a flörtölést, de az is lehet hogy tényleg letojnak :)

23N

2021. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, hogy irtatok.
2021. máj. 10. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!