Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt férfiként ti tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiként ti tudtok szerelmet érezni nők iránt?

Figyelt kérdés

Emlékszem hogy fiatalon mennyivel könnyebb volt beleszeretni lányokba, randizgatni, aztán elengedni egymást (esetleg újra egymásba botlani később, újra beleszeretni egymásba, stb.), de huszonévesen már egy lány se tud kiváltani belőlem semmilyen érzést szexuális vonzalmon kívül


Amint ágyba bújtunk, azután megszűnik minden ami hozzájuk köt, akármilyen humoros, kedves, vonzó lányról is legyen szó, egyszerűen nem érzek semmit



Amikor ezt elmondom nekik (szeretnék egy komoly kapcsolatot, és ennek az is része hogy nyíltan beszélünk erről) hogy nagyon tetszenek, nagyon jó velük egy könnyedebb dolog, de nem érzek semmit, akkor totál összeomlanak és magukat hibáztatják, pedig bennem van a hiba



Később ez változhat még?

Mi az, amitől ez megváltozhatna bennem?

Lehet, hogy még nem találtam meg az "igazi" lányt, vagy lehet hogy fokozatosan szokott kialakulni a szerelem?



2021. máj. 5. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elsőre elég szarul hangzik.

szeretetet tudsz érezni mások felé? ha igen, akkor olyan nagy baj nem lehet, keress olyan nőt, aki felé tudsz szeretet érezni és egyúttal rá vagy kattanva szexuálisan is (ugye azt írtad, ezzel nincsen gond).

2021. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Aromantikus vagy. Én se tudok szerelmes lenni, de kötődni, meg szeretni igen.
2021. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen jön, könnyen megy. Majd emberekre akadsz, akarom mondani nődre. Aki nem fog hátra szaltót ugrani csupán attól, h vagy.
2021. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
*emberedre
2021. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tudok szeretetet érezni, alapvetően nagyon gondoskodó is vagyok, de valahogy úgy érzem hogy ha ezt kimutatom egy nő felé, akkor onnantól kezdve megszűnne irántam a vonzalom


Ehhez a fázishoz meg még nem jutottunk el egy lánnyal sem, mert nekik lett elegük abból, hogy nem hívom őket, más lányokkal vagyok, stb.


Nem tudom felmérni azt sem, hogy melyikük mire vágyik, és úgy érzem hogy már az is elrontaná ha rá kellene kérdezni és tisztázni: nem szeretném én se bevallani azt, hogy fogalmam sincs hogy "merre tart" a dolog



Mondhatjátok azt hogy fiatal vagyok még (24) és ezért nem megy, de valahogy azt sejtem hogy később se lesz könnyebb


Senkinek nem szeretnék fájdalmat okozni, de ért már annyi csalódás, hogy én se merem a szerető oldalt kimutatni... lehet ha lassan, kis lépésenként nyílnék meg, az működhetne?

2021. máj. 5. 12:41
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell a rizsa kérdező. Remélem te sem hiszed el, amit írtál. Tele van ellentmondással. Nagy játékos vagy, az már tuti.
2021. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Illetve önbizalom hiányos kis... Ez a fő gond. Ezen dolgozz.
2021. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Pro:

"Emlékszem hogy fiatalon mennyivel könnyebb volt beleszeretni lányokba, randizgatni, aztán elengedni egymást (esetleg újra egymásba botlani később, újra beleszeretni egymásba, stb.),"


Kontra:

"Senkinek nem szeretnék fájdalmat okozni, de ért már annyi csalódás, hogy én se merem a szerető oldalt kimutatni.."

2021. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Avoidant personality disorder? Vagyis elkerülő magatartás, ami már személyiségzavarba megy át?


Ha fáj, ha nem, én kipróbálnám a hosszútávú kapcsolatot egy lánnyal, aki iránt érdeklődsz és tetszik. Ahogy kivettem a szavaidból eddig nyíltan játszottál és elég hamar elmondtad nekik, én megpróbálnám, hogy adnék egy félévet az egyik kapcsolatnak, és megfigyelném magamon, hogy hogyan reagálok.

2021. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

#9. Nagyon rossz ötlet! Egy másik embert felhasználni próbababának.

Dolgozzon magán! Ismerje fel a benne lévő gátlásokat, a régi fel nem dolgozott sérüléseket, amikre csak legyintett, ohh, régen volt, egyszerű volt. Ahham... csak épp most issza a levét.

2021. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!