Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt férfiként ti tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiként ti tudtok szerelmet érezni nők iránt?

Figyelt kérdés

Emlékszem hogy fiatalon mennyivel könnyebb volt beleszeretni lányokba, randizgatni, aztán elengedni egymást (esetleg újra egymásba botlani később, újra beleszeretni egymásba, stb.), de huszonévesen már egy lány se tud kiváltani belőlem semmilyen érzést szexuális vonzalmon kívül


Amint ágyba bújtunk, azután megszűnik minden ami hozzájuk köt, akármilyen humoros, kedves, vonzó lányról is legyen szó, egyszerűen nem érzek semmit



Amikor ezt elmondom nekik (szeretnék egy komoly kapcsolatot, és ennek az is része hogy nyíltan beszélünk erről) hogy nagyon tetszenek, nagyon jó velük egy könnyedebb dolog, de nem érzek semmit, akkor totál összeomlanak és magukat hibáztatják, pedig bennem van a hiba



Később ez változhat még?

Mi az, amitől ez megváltozhatna bennem?

Lehet, hogy még nem találtam meg az "igazi" lányt, vagy lehet hogy fokozatosan szokott kialakulni a szerelem?



2021. máj. 5. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%

"szeretnék egy komoly kapcsolatot, és ennek az is része hogy nyíltan beszélünk erről"


Nem! Beszélj akármiről nyíltan! Ezt az 1 dolgot temetsd el magadban.

Én is így teszek, ennek hála már 15 éve boldog házasságban élünk...

De egy percig nem voltam bele szerelmes... utoljára 18 evesen voktam egy csajba, de ő totálisan összetörte a szívemet... azóta inmunis vagy9k erre a szerelem témára.

2021. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
#11. A te példád követendő példa? A gyermekednek is ezt mondanád, ilyen jövőt szeretnél neki?
2021. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Amennyiben a gyerekem sem fog szerelmet tudni érezni, igen ezt mondanam neki...

Nem tudom hol itt a gond?...

Párom szeret engem...

En nem vagyok, nem voktam belé szerelmes soha, de szeretek vele lenni és nem vágyom másra...

Akkor hol itt a gond?... soha nem fogom neki megmondani, hogy soha nem voltam szerelmes... miért tenném?...

Neki rosszul esne, nekem meg semmi jó nem származna belőle...

2021. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én egy ember íránt éreztem szerelmet még tini koromban azóta senki iránt nem éreztem azt.

Egyszerűen senki nem tudja azt kiváltani belőlem amit ő.


Jelenleg van barátom, szeretem őt nagyon csak szerelmes nem vagyok. De azt mondják a szerelem úgyis elmúlik az csak az elején van. Hát nem tudom de ettől még a barátomat sose csalnám meg vagy ilyesmi... Sőt bármit megtennék érte mert emberileg nagyon szeretem!

2021. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13 "soha nem fogom neki megmondani, hogy soha nem voltam szerelmes... miért tenném?..."

szóval ő azt hiszi, hogy szerelmes vagy belé? (vagy legalábbis voltál)

szerencsétlen nő...

2021. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46 évesen lettem iszonyat szerelmes 🥰
2021. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!