Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gond lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond lenne ha mondjuk 4 ember él párkapcsolatban és közösen szeretnének örökbe fogadni gyerekeket?

Figyelt kérdés
Ha 2 ember, mondjuk azonos nemű, örökbefogadhat gyereket, akkor mondjuk 4-5 ember, akik egymással élnek párkapcsolatban miért nem tehetik meg ugyanezt? Én nekik is éppúgy engedélyezném, hogy gyereket fogadjanak örökbe és azt is, hogy összeházasodjanak. Szerintem ezek az emberek nem kapnak elég figyelmet a médiától, és sok ember elítéli őket. Pedig senkinek semmi köze hozzá, hogy több ember hogyan dont, hogyan éli az életét. Pont úgy ahogy ahhoz sincsen senkinek köze hogy két ember "mit csinál a hálószobában". Legyen azonos nemű vagy sem. Ti mit gondoltok erről? Engedélyeznétek, hogy akár 5 ember összeházasodjon, gyereket fogadjon örökbe? 2 azonos nemű ember házasságát támogatjátok, vagy hogy gyereket fogadjanak örökbe?

2021. máj. 5. 21:52
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%

Én kissé konzervatívabb vagyok, de az azonos neműek házasságával és örökbefogadásával nincs bajom. Biztos, hogy jobb helye lenne egy meleg párnál, mint intézetben, vagy olyanoknál akik csak a pénz miatt "viszik ki" és úgy bánnak vele mint a kutyával.

De az ilyen hippi kommuna jelleg szerintem elég bizonytalan dolog, illetve az eléggé megtépázott házasság intézményét méginkább gyengítené. Plusz jogilag elég kacifántos lenne egy válóper. :)

2021. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%

"senkinek semmi köze hozzá, hogy több ember hogyan dont, hogyan éli az életét."


Ez így van. Ahhoz viszont VAN köze a tarsadalomnak, hogy egy gyerek, akit eldobtak a szülei, ne egy ilyen fertőbe kerüljön, mert bár, te őszintén úgy gondolod, hogy ez az életmód normális, a valóságban távolról sem az!

2021. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
81%

P.S:

Az egynemuek hazassaga, gyerekvallalasa rendben van! (Szeritem)

2021. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Szerintem megoldható lenne, mind a házasság, mind a válóper. Eléggé lenéző jelző a hippi kommuna, mintha a meleg párokat agymosott libsiknek hívnád, főleg ha ezek az emberek komolyan szeretik egymást és komolyan szeretnének összeházasodni.
2021. máj. 5. 22:04
 5/48 A kérdező kommentje:
Értem, szerinted nem normális. Kérlek fejtsd ki a nézőpontod.
2021. máj. 5. 22:05
 6/48 anonim ***** válasza:
16%

Ha minden stimmel akkor szerintem nincs ezzel semmi gond.

Leginkább az usaban vannak olyanok akik hárman vannak (két nő és egy férfi) két gyereket is vállaltak.

2021. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem csinálnak saját gyereket? Az sem egy ideális felállás, de jogilag teljesen tiszta sor, és kivitelezhető.
2021. máj. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Ha mind az öten azonos neműek nem tudnak gyereket csinálni.
2021. máj. 6. 05:15
 9/48 A kérdező kommentje:
Nem igazán értelek titeket. Szerintetek 2 azonos nemű embernek miért van inkább joga ezekhez a dolgokhoz mint tegyük fel 5 azonos nemű embernek? A minuszolgatás nagyon megy, de kifejteni egyikotok sem tudja a véleményét... Betokosodott agyhalott emberek, ítélkezni tudtok csak
2021. máj. 6. 05:21
 10/48 anonim ***** válasza:
94%

Bevallom ha fél focicsapatnyi férfi örökbe akarna fogadni egy gyereket nekem egyből az ugrana be, hogy szexrabszolgának akarják tartani...


A gyerek amúgy elköteleződés. Aki nem tud monogám kapcsolatba sem elköteleződni, annak miért pont egy gyerek hiányzik?

2021. máj. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!