Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vállalnátok gyereket ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnátok gyereket ha már van 1-1 “hozott “ gyermek, jo lenne közös is. Érvek ellenérvek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 17:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Az a jó, ha egy nő összes gyereke ugyan attól az apától van. Meg mi lesz, ha szétmentek? Gondolj bele! Két gyerek, két különböző apától? Hogy fogsz új kapcsolatot keresni?
2021. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szeretne közöset is, most erre bármikor lehetne gondolni mi lesz ha vége lesz?!!! Én is szeretném, de vannak félelmeim.
2021. máj. 14. 18:02
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
ha te vagy a nő, akkor szívás. az a gyerek is rád marad majd egyedül, lehet odalök 50 ezret gyerektartásra, na de indulótőkét, egyetemet fizetni te fogsz utánuk, mert a volt férjek általában ezzel már nem törődnek hanem csak az új családjukkal. Férfiként meg ugyanez a helyzet, ha törődsz a gyerekeiddel akkor is ha az anyjukkal élnek, de általában hiába az elképzelés, a legtöbb férfi végül feladja és már nem gyújt a gyerekeire a korábbi kapcsolatából.
2021. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Törődik az előző kapcsolatàból született gyerekkel is. Nem hanyagolja el. Igaz, rám maradna ha úgy alakul de miért kell azonnal arra gondolni, hogy külön mennénk??
2021. máj. 14. 18:08
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Mert az emberek többsége kilép a második házasságából is.
2021. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

#4: "Igaz, rám maradna ha úgy alakul de miért kell azonnal arra gondolni, hogy külön mennénk??"


Talán azért mert a házasságok fele válással végződik.

2021. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6 Akkor senki ne vállaljon gyereket mert benne van a pakliban,hogy egyedül marad vele ??
2021. máj. 14. 18:15
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
#7: Csak az vállaljon gyereket, akinek még egy gyereke sincs más apától!
2021. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Más érvek?? Én egyke voltam, és utáltam nagyon, mindenképpen 2 gyereket szerettem volna.
2021. máj. 14. 18:20
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
#9: Szerettél volna egy féltestvért?
2021. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!