Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nok, ti vallalnatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, ti vallalnatok, hogy gatyaba raztok egy agglegenyt, ha o lenne az igazi?

Figyelt kérdés
Kupissag felsofokon meg hat minden ami az agglegenyekre jellemzo. Van itt aki olt mar ilyesmibe energiat? Megerte?

2019. máj. 10. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Egy ilyen ember nálam alapból nem lehet az igazi.

Amúgy sem én vagyok az anyja.

2019. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Az anyjának kellett volna megtanítania rendet tartani, gyerekként, nem majd én felnőtt fejjel, munka meg kötelességek mellett egy felnőtt férfit tanítsak zoknikat összeszedni..

Az ilyen férfi nem lehet az igazi nekem.

31n

2019. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ébresztő, kérdező, bilibe lóg a kezed. Azok az idők legkésőbb 15-20 éve véget értek. Ma már más szelek fújnak, hála az égnek.
2019. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Soha nem akartam gyereket, ez pedig ugyanúgy vonatkozik a kisbabákra, mint az ilyen óriáscsecsemőkre. Érdekes módon a férjem nem volt kupis meg "agglegényes", amikor összejöttünk, pedig ő is egyedül élt évekig. Mégse kellett nevelgetni, magától volt igénye arra, hogy életképes és tiszta felnőtt legyen, aki minden megcsinál maga körül.
2019. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem lenne az igazi. És legfőképpen nem tudnék férfiként tekinteni arra, aki nem képes rendben tartani az életét.

Nevelni majd a gyerekemet akarom, hogy ne legyen olyan, mint a kérdező.

2019. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Téged kéne gatyába rázni? Van egy ilyen haverom, próbálja a barátnője toszogatni egy kicsit, több kevesebb sikerrel!
2019. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Nehogy már felnőtt embert kelljen nevelni.

Esélye nem lenne olyan férfinak nálam, aki lusta és igénytelen magára és a környezetére.

2019. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is hiazem, hogy ő lenne az igazi.
2019. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyik barátnőm jött össze ilyen megrögzött rendetlen agglegénnyel, és annyira beleszeretett, hogy kb azonnal a házicselédje is lett. Ez tart 3 éve...
2019. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok egy olyan embert nevelgetni, akinek magától nincs igénye emberi körülmények között élni, szóval nem. Egy ilyen igénytelen alak sose lehetne az igazi.
2019. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!