Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vállalnátok gyereket ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnátok gyereket ha már van 1-1 “hozott “ gyermek, jo lenne közös is. Érvek ellenérvek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 17:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit vizsgáld meg a hátteret. Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Milyen a kapcsolat, mennyire vannak viták, súrlódások? Hogyan kezelitek egymás meglevő gyerekeit?

Vannak nők, akik minden palijukkal gyereket vállalnak pár hónap után, az baromság, 90%,hogy ugyanúgy egyedülálló anyák lesznek, csak egyel több gyerekkel. Ha együtt vagytok mondjuk 3-5 éve, szépen éltek, harmónia stb., akkor talán több alapja van.

Én 33 éves vagyok, 2 gyerekem van, a férjem az apjuk. Ha válnék, már nem vállalnék senkivel gyereket, nekem gáz lenne ez, hogy több apától vannak a gyerekek. De tudom, hogy manapság már szinte természetes.

2021. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Az vállaljon gyereket aki ha egyedül marad a gyerekeivel el tudja látni őket továbbra is egyedül, minden téren és ez anyára, apára egyaránt vonatkozik.
2021. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Tehát neked is van egy gyereked előző kapcsolatból és neki is? Necces. Van egy ismerősöm, neki 4 gyereke van 3 különböző apától. Elég ciki. Van egy másik házaspár ismeriöm, ahol 5 gyerek van 2 előző házasságból. Ha már te is félsz, ott baj van, akkor nem kéne erőltetni. A meglevőknek adjatok meg inkább mindent.
2021. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ha együtt nőnek fel , nem számít az, hogy féltestver vagy az egész. A párom fiával nem lesz olyan a viszonya , mert nem mindennap vannak együtt nem együtt nőnek fel.


Nálam nem merült fel a féltestvér téma, mert a szüleim mai napig is együtt vannak lassan 30 éve. Valamint anyukám másképp látta mint én , egy gyereket akart.

2021. máj. 14. 18:25
 15/18 A kérdező kommentje:

Nalam 2 gyerek volt az eredeti terv is, de nem két apától csak most így alakult.... anyagilag nem lenne gond, szerencsére.

Átgondolom még.

2021. máj. 14. 18:26
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vállalnék. Hozott gyerekekkel már ígyis bonyolult megszervezni mindenféle családi eseményt, szülinapokat, kirándulást. Hát még ha ezt közössel is bonyolítjuk, és ne adj isten később elválunk. Hát, csak gondolj bele a szervezésbe: Most a Sanyi jön a Juliskáért, a jövő héten meg a Laci a Pistikéért. Áhh, kész rémálom. És a féltesóknak se lesz normális kapcsolata.
2021. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én vállalnék. Nem is tudok rá ellenérvet. Ha mindig két gyereket akartam és van is rá lehetőségem, akkor miért dobnám el? Az nyilvánvaló, hogy egy apától már nem lesz, azt hiába terveztem. Eldönthetem, hogy azért sírok, mert jaj, 2 apától vannak, vagy azért, mert el is váltam és 2 gyerekem se lett. Arról nem beszélve, hogy én szeretem a szerelmemet "viszontlátni" a gyerekekben+ha ő is szeretne, akkor miért ne adnám meg neki? Nem ő tehet arról, hogy már szültem, mielőtt megismertem.
2021. máj. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Főleg most, hogy látod milyen apa lenne!

F

2021. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!