Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire vonzana titeket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzana titeket egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok és 58 kiló. Az ismerőseim szerint súlyos testképzavarom lehet, mert kövérnek látom magam. De nem nagyon adok arra amit mondanak, valószínűleg csak nem akarnak megbántani. Viszont szerintem ez a súly még elég sok, de nem tudok már ennél kevesebb lenni, folyamatosan edzek, emellett diétázom és egészségesen táplálkozom, de ennél alább nem tudok menni.

3 éve diétázom és edzek, ezelőtt 82 kg voltam, a melleim kissé megereszkedtek, emiatt is rosszul érzem magam, mivel a velem egykorú lányoknak még elég feszes cicijei vannak.

23 éves vagyok. Az én korosztályomban ez a külső nem igazán elfogadott szerintem. Kevésnek érzem magam, de minden tőlem telhetőt megtettem/megteszek.



2021. máj. 15. 10:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]


Teljesen ilyen a mellem, mint az "előtte képen" méretre is.

2021. máj. 15. 10:18
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a veled egykoru lányoknak sem mind feszes cicije.


A tested sanyargatása helyett nézd meg, milyen lelki oka lehet annak, hogy kövérnek látod magad. Kép nélkül nehéz bármit mondani, de a 163/58 nem tünik annak.

Mi az, hogy nem elfogadott külső? Ki által elfogadott ? A többség által? Vagy a menők által?

Vagy azok a barátaid által, akik szerint testképzavarod van?

Ne a médiában meg az instán mutogatott lányok legyenek a példák.

Ki az, aki azt mondja, hogy kövér vagy?

2021. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
A linkelt képen lévő mell alapján nem leszel vonzó, de ha egy feszes cicit teszel be, attól se leszel vonzó. Attól maximum a cicid lesz vonzó, de nem TE. Az ember több mint egy darab hús.
2021. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen rendben van a súlyod, ha edzel, akkor lehet az izmok miatt nem megy lejjebb. Ha ekkora melled van, az nem is tud plasztika nélkül feszesen állni 23 évesen sem. Nincs miért aggódnod, biztos sok pasinak tetszel, csak ne a lábadat nézd, hanem merj a szemükbe nézni!
2021. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A testeddel nem lenne semmi bajom, csak a komplexusaiddal, meg az állandó sport-diéta mániáddal!
2021. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a cici teljesen rendben van, méretre is. Egy ekkora mell nem áll feszesen, kivéve ha mű vagy már műtött. (Mint a második képen.)

Igazán küldhetnék egy képet az alakodról (persze ruhában) akár arc nélkül.

2021. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Látni kéne. Számok alapján nincs gond az alakoddal, ciciknél meg elég liberálisak a férfiak. De az összkép és kisugárzás is fontos, tehát, hogy vonzana vagy sem, csak élőben derülne ki.
2021. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

163/58 teljesen tökéletes. Istenem, ezek a mai fiatalok...

190/94 vagyok, rendszeresen futok, bringázok. Normális alkatom van, mégha kilóban ez kicsit többnek is tűnik

Tudod van olyan, hogy csontsűrűség is.

2021. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fogad el, merj pasizni, ne legyen semmilyen gátlásod, ez valójában csak téged zavar! Nincs tökéletes test, mindenkinek vannak hibái! Amit lekerül a ruha hiddel el nem fog számítani!

F

2021. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amint*
2021. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!