Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány akit ez vonzana? Vagy ez teljesen irreális vágy egy nőtől?

Figyelt kérdés
Egy olyan szexuális kapcsolat, amelyik a teljes szabad női szexualitás megéléséről szól, kötöttségek és konvenciók nélkül, nyitottan és a teljes élménykeresés nevében. Mert engem mindennél jobban vonz egy nő, aki meg meri élni a nőiségét és szexualitását. Emiatt a monogámiát egyáltalán nem értem, és elvetem. És elsősorban nem abból adódólag, hogy én kalandozni akarnék, hanem mert a szexuális partneremtől is irreális és unalmas elvárásnak tartom, hogy csak velem legyen. Sokkal jobban vonz egy szabad szexualitású nő. 20 éves vagyok. Van esély ilyet találni, vagy ez egyike az ideáloknak aik nem léteznek?

2018. aug. 23. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen egyezség vége jellemzően az, hogy egyéjszakázásra a csaj simán megszerez minden kimenős estén egy nálad jobb pasast, neked meg jó ha havonta egy csajodnál rosszabb csaj összejön.
2018. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem az én szabadságom vonz ebben. Az is izgatna ha ő kalandozna. Ha megélné a vágyait.Látom nem volt érthető :)
2018. aug. 23. 15:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem irreális egyáltalán, főleg ebben a korban sokan vannak, akik nem akarnak komoly kapcsolatot, viszont a szexet meg igénylik.
2018. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen, több ilyen lányt ismerek, és egy időben én is ilyen voltam.
2018. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Persze, rengeteg a ribi, bizonyára találsz magadnak megfelelőt.
2018. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, ennek nincs köze a rbancsághoz. Ez egy életforma, amit vagy megértesz, vagy nem. Attól, hogy kiéled a szexualitásodat másokkal, meg lehet párkapcsolatod. Nem mindenkinek fér bele, ugyanakkor van, akinek természetes. Chill.
2018. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2018. aug. 23. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit. 10 percet adok a 0%-omnak ^^
2018. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
A legtöbb nő ezt csinálja, csak titokban űzi a hátad mögött.
2018. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Ez egy éretlen kamasz elképzelése.

A valóság az, hogy amikor olyan lánnyal kerülsz össze, aki az ágyon kívül is tud a társad lenni, attól fogva nem fogod akarni, hogy a "szabad szexualitását" kiélje, és te sem fogsz kalandozni.

Azt meg nem teljesen értem, hogy miért lenne jó neked egy olyan nőhöz vonzódni, aki mással éli ki a vágyait? Vagy úgy képzeled, hogy nagyrészt veled lenne, csak néha lépne félre? Gondolod, hogy sose találna jobbat nálad, mindig visszatérne? Vagy esetleg te lennél az egyike azoknak, akikkel időnként lefekszik?

Felnőtt emberek között ez zavarosnak tűnik, nem életszerű.

2018. aug. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!