Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sràcok miért ölik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sràcok miért ölik meg a kaocsolat elején az izgalmat azzal a nyers szextàrgyalos dumàval?

Figyelt kérdés

Vonz egy sràc a neten.de utalgat.

Mikor jöhetne fel hozzàm meg ilyenek.

Mièrt kell rögtön az elején kidobatnia magàt a legtöbbnek ilyen nyers stilussal, esélyt sem adva az egésznek, vagy a spontenaitasnak, a kémiànak meg stb?



#tàrgyalàs szexröl #elöretervezés projekt #hidegség faemberek
2020. szept. 29. 12:59
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
*kapcsolat elején
2020. szept. 29. 12:59
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Biztosra akar menni. Nyilván talál olyat aki vevő erre.
2020. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Mert bena.
2020. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem jó pasi,nem igazi férfi csak egy fsz.
2020. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Bénák. Én ezt már kb 20 évesen megtanultam, hogy nem utalgatunk a szexre egyáltalán az ismerkedéskor.


Van a nőknek egy kis része, akik nyitottak a szexuális flörtre, de ők is csak olyan férfiakkal, akik jól tudnak flörtölni. A legtöbb férfi nem tud jól flörtölni, csak ezt sok nem tudja magáról. Szóval én inkább hagyom az egészet, nem beszélek a szexről egyáltalán és így is van benne bőven részem, sőt, még több is, mintha felhoznám a dolgot. Férfiként ez jó ökölszabály, hogy ne tegyél utalást a szexre ismerkedéskor. Minél kevesebbet beszélsz róla a nővel az elején, annál nagyobb eséllyel lesz benne részed később.

2020. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha még csak őszintén beszélgetni se tudsz a szexről, akkor mit akarsz te kapcsolatot? :D
2020. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Ö maga ad nekem sakk mattot igy. Ilyenekre vàlaszolni sem lehet joformàn.

Megirtam hogy kb soha nem jöhet fel.

Ha már ilyen nyersen beszélgetünk, akkor én is az leszek.

2020. szept. 29. 13:11
 8/32 A kérdező kommentje:
6.idegen felé nekem ez magànügy.ennyi erövel a szomszed bela bacsival is kitargyalhatnàm a szexet
2020. szept. 29. 13:12
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

6. Ezek a legnyomorultabbnak tűnő férfiak, akiknek ez az "izgi", hogy a szexről beszélgetnek, meg titokban azt hiszik, hogyha a szexről beszélgetnek, az majd felizgatja a nőt is. Olyan érzést keltenek, mintha eddig az életükben nem tudtak volna egy nővel sem beszélgetni a szexről és most nagyon izgatottak lennének, hogy végre tudnak.


Ezt nem bántásból írom, tényleg ez jut eszembe az ilyen férfiakról.

2020. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Csak sajnàlom mert tetszett amugy
2020. szept. 29. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!