Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, akik a szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a szeretőt választottátok (elváltatok/szakítottatok érte), milyen most az életetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a történet mindenkinél más, mindenki máshogy éli meg, de érdekel a téma. Megbántátok a döntést, vagy nem? Ha együtt vagytok a szeretővel, milyen az együttélés? Olyan, amilyennek elképzeltétek, vagy jobb/rosszabb? Az ex (és az esetleges gyerek/ek) hogy állnak hozzád, és az új párodhoz?

Köszönöm, ha megosztjátok velem a tapasztalatotokat.


2021. máj. 18. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

A gyerekek 2 év után fogadták el a párom. Az exem beletörődött, azóta neki is van más.

Én boldog vagyok. Nagyon!

És úton a közös gyermek is végre.

38/F

2021. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, nem én pontoztalak le. Úgy látszik az elhagyott feleségek látják egyelőre csak a kérdést.
2021. máj. 18. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Jobban tettem volna ha maradok a volt feleségem mellett. Vagy egyiket sem választom. Még rosszabb a mostani akiért elhagytam azt a nőt akit szerelemből elvettem. Megbántam
2021. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: milyen az új nő, hogy ennyire megbántad? miben változott akkorát, amit addig nem ismertél benne?
2021. máj. 18. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Mi nem voltunk házasok, de 8 éves kapcsolat után lett az exemnek új nője, el is hagyott miatta.


Évekkel később panaszkodott hogy nagyon megbánta hogy így döntött.

Sosem láttam ilyennek előtte, még sírt is.

Szánalmas volt és megérdemli amit kapott.

2021. máj. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes a kép. Egyrészt örülök, mert a szeretőm, akiért elhagytam a családom, fantasztikus csaj, nagyon jól megértjük egymást, igazi lelki társak vagyunk és a szex is szuper.

Viszont az exnejem gyakorlatilag nem áll szóba velem, nem igazán tudja feldolgozni és az (egyébként már felnőtt) gyerekek is inkább az ő oldalán állnak, szóval emiatt azért rossz is.

2021. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!