Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Èleted pàrjàt vàlasztottad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èleted pàrjàt vàlasztottad vagy mentèl a "bizsergès" utàn?

Figyelt kérdés

37 vagyok, eddigi kapcsolataimban kèt tìpusù fèrfival volt dolgom:


-akièrt megőrültem, akivel nagyon jò volt a szex ès volt bizsergès, leìrhatatlan vonzalom stb. de aki sajnos vagy elhagyott, vagy megcsalt vagy nem becsült meg.


-a màsik típus, akit èszèrvek alapjàn vàlasztottam ki, mert rendes, jò ember, tisztel, megbecsül stb. Emellett a tìpus mellett mindig biztonsàgot èreztem, de unatkoztam is.


Több pasik volt màr az első tìpusbòl, ès egy 14 èvig tartò kapcsolat a màsodikbòl.


Most egyedülàllò vagyok, a 14 èves kapcsolatomnak 1 ève lett vège, azòta kèt kapcsolatom volt az első tìpusù fèrfiakkal. Ők a zsànereim ès velûk èrzem, hogy igazàn èlek.


Èleted szerelme milyen tìpus? Èszèrvek alapjàn vàlasztottad vagy mindent elsöprő szerelem volt?



2020. jún. 13. 21:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem elegem volt abból, hogy hiába volt valaki jó az ágyban ha közben állandóan megbántott, lekezelően bánt velem. Utólag pedig nem voltak annyira jó az ágyban csak valamiért piedesztáltam őt, azért vonzott mert ő megtestesítette azt ami belőlem hiányzott amire vágytam.


Meg amit te keresel az múló érzés, nem tart örökké, hanem inkább átalakulás, amit te valamiért nem akarsz elfogadni, unalmasnak találod.


Szerintem azt kellene eldöntened, hogy te valóban szeretnél biztonságban lenni valakivel vagy mindig keresni az izgalmakat, aki szerintem előbb-utóbb kiégéshez vezet. De igazából mindegy mit írunk, mert ezt neked kell eldöntened.


30/n

2020. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Életem szerelme a kettő keveréke. Megvan a bizsergés, jó vele a szex, de mellette jó ember, tisztel, megbecsül.
2020. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%
Pff nincs életem szerelme, mert felnőttem. Aki izgalomra vágyik nőcsábászokkal az mindig rábszik, fiatalként talán érthetőbb. Idősként fontosabb a tisztelet, megbízhatóság, nyugi.
2020. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
bizsergésre vannak eszközök
2020. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem, egyedül maradtam :( Nálam is mindig így volt, vagy ez, vagy az, de 2in1 sosem. Én a második típus mellett nem unatkoztam - az lett volna a kisebb gond -, hanem megérinteni sem esett jól, ezért aztán igen hamar nyűggé vált a jelenléte, irritált, nem győztem keresni a kifogásokat, hogy mikor miért ne találkozzunk. Legalább annyira kínlódás volt, mint az első típusoknak a görénységei miatt... Piszkosul irigylem azt, akinek megadatik a "minden egyben" vagy legalább az, hogy ne legyen ennyire szenvedős együtt lenni a második típussal.
2020. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Lachesys ***** válasza:
88%
fú ezt sose értettem ezt a fajta kettészedését a férfiaknak. persze vonzó egy "rosszfiú" de nekem kiábrándító ha tudom hogy csak használja a nőket, stb. egy hűséges férfi is lehet igazán vonzó, SŐT még jobban beindít mert FÉRFI nem egy szoknyapecér. valami kötődési dolog lehet hogy neked csak az a bizsergető ha valaki az az extrovertált hűtlen fajta.
2020. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Tök jòkat ìrtatok, köszönöm szèpen!


Szìvesen olvasnèk mèg vàlaszokat.

2020. jún. 13. 22:05
 8/27 A kérdező kommentje:

1/7


Ùristen, erre sosem gondoltak, amit ìrtàl, hogy ők megtestesìtettèk, ami belőled hiànyzott. Nàlam is ìgy van. Ezek a pasik az èn ellentèteim. Akik hasonlòak, mint èn azokat pedig unalmasnak, idegesìtőnek talàlom.

Lehet ez valami önelfogadàs hiànya lehet?

2020. jún. 13. 22:08
 9/27 A kérdező kommentje:

5/8.


Egyetèrtek, nàlam is mindig kinlòdàs volt, közben pròbàltam meggyőzni magam, hogy jò emberrel vagyok, nagyon rendes stb. de boldogtalan voltam.


Hm, kötődèsi problèma? Lehet!

2020. jún. 13. 22:09
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a húszas éveim elején rohadtul elegem lett a "bizsergető" típusból. Azt vettem észre, hogy már a végére mindenki undorral tölt el, aki iránt úgy éreztem, mert emberileg mindegyik egy toxikus ócska hulladék volt.


Szóval mire lett férjem, már egyértelmű volt, hogy racionálisam választok és a randik alatt szeretek csak az illetőbe. És ha ez sikerül, az a kapcsolat lesz az, amivel érdemes tervezni.

2020. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!