Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is szokott szerelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott szerelemmel álmodni és mikor felébred szarul érzi magát?

Figyelt kérdés
Én sűrűn szoktam hiányzik a szex dolog is de sokszor elgondolkodom,hogy jó lenne egy szerelem de ugye nem konkrétan csak az érzés hanem egy kapcsolat.legtöbben csak ösztönösen szexelnek de az olyan hideg érzést kelt bennem,bár sokszor azt érzem nem nagyon vannak olyan nők vagy inkább emberek mert nem csak egy nemhez szól a kérdésem akik szintén erre vágynak vagy kitudnak tartani egy kapcsolatban.Leginkább azt látom valamelyik fél mindig felrúgja a kapcsolatot félre szexeléssel vagy ilyesmi.

2021. máj. 28. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jaj mert te ismered a legtöbb embert ugye, hogy ilyen messzemenő következtetést levontál...nem csak neked vannak érzéseid úgyhogy megnyugodhatsz.
2021. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelen
2021. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam!
2021. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan jó dolog sokszor,mikor fel kel utánna az ember. Én totál képes vagyok bele élni magam.
2021. máj. 29. 01:17
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
az ilyen álmok jelentése a magány, a törödésre vágyás.. akinek nincsennek baráti kapcsolatai azoknál sűrűbben fordul ez elő.
2021. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5/


Akkor az én vagyok.

2021. máj. 29. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!