Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan sráccal aki műtétre vár és csúnya visszeres lett a lába?

Figyelt kérdés
A történetem a következő műteni fogják mind a két lábam visszér miatt már volt egyszer műtve pár évvel ezelőtt de akkor sikerült is meg nem is. A munkehelyen megismerkedtem egy imádnivaló lánnyal már többször beszélgettünk és már randiztunk is egyszer de nem tudom mit csináljak. Az a probléma ha megműtenek 1-2 hónap rehabilitáció lábanként szóval ahogy számoltam az szinte az egész évem elmenne erre műtétre. A hölgy viszont próbálna közeledni de én félek ha meglátja hogy néz ki a lábam akkor vége az egésznek pedig elég jól haladunk. Ő csak annyit tud hogy műteni fognak hamarosan. Tehát azt nem mutattam neki soha most hogy nézek ki. A hölgy amúgy eléggé szép és hibátlan bezzeg én mellette deréktól lefele nem túl szép látvány. Szóval teljesen tanácstalan vagyok hogy szakítsak e vele vagy kérjek időt míg meggyógyulok, szerintem senkitől nem kérhetem hogy várjon rám 4 hónapot csak úgy. Szóval mit tanácsoltok?

2021. máj. 30. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bocsi, de mennyire vagytok felnőttek? Ha ez valakinél kizáró ok, az menjen is. Amikor már összejött két ember, akkor is bármi történhet. És? Nem ezen múlik.
2021. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszer randiztatok es te szakitasrol beszelsz?! akkor meg nem is jartok..
2021. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hölgy egy kissé nehéz eset. Hónapokig tartott mire egyáltalán megbízott bennem rengeteget beszéltünk online és a munkahelyen is. Az hogy élőben már randizgattunk nála már elég jónak számít mivel nem nagyon foglalkozik senkivel.
2021. máj. 30. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Hááát. Őszinte leszek. Nekem magával a műtéttel, a lábad kinézetével nem lenne semmi bajom, de ha most jönnénk össze, el lenne tőlem várva valamilyen szintű gondoskodás. Amit többéves házasságban simán megteszek, de új kapcsolatot nem akarok úgy kezdeni, hogy én vagyok az anyuka.
2021. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 harebell ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy ez kizáró ok legyen, ha amúgy minden jól megy köztünk. Bárkivel előfordulhat, engem ez nem befolyásol komoly kapcsolatnál.
2021. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy, hogy ilyen komoly visszérproblémád van?
2021. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az őszinteség, ne takargasd, ha olyan helyzetbe kerültük nyugodtan mutasd meg. Lehet elutasít, lehet akar veled kapcsolatot, ez az ő döntése. Hogyha személyiségileg minden rendben van, vonzódik hozzád, nem fog elutasítani.
2021. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!