Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiakat kérdeznék. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdeznék. Volt már olyan, hogy ti is foglaltak voltatok és mégis viszonzott érzelmek alakultak ki egy olyan nő iránt, aki szintén foglalt?

Figyelt kérdés
Csak érzelmek, fizikailag nem történt semmi. Mennyi idő után múlt el és hogyan tettétek túl magatokat rajta? 30 F

2021. máj. 23. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Most van egy ilyen szituációm, nem egyszerű ellenállni, de ésszel gondolkodom, mert ugyan jól érzem magam vele, viszont a párom sokkal talpraesettebb , és kedveskedőbb, ellemben ezzel a lánnyal, aki eléggé gyerekes, és önfejű. Kicsit úgy is gondolok rá, hogy semmi komolyat nem szeretnék tőle, max barátság extrákkal dolgot. Barátnőmmel egyébként nem élünk együtt, és ugyan eltelt bő 2 év, de valószínűleg nem is jutunk előrébb. De ettől függetlenül sem választanám a másik csajt, mert úgy érzem elég problémás kapcsolat lenne belőle.
2021. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont én is ilyen esetben vagyok. Nekem 1 éve tart. Ha egy ideig nem beszélünk és nem találkozunk enyhül. De mihelyst találkozunk bumm visszatér minden.
2021. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt élem most is. Nálam nem enyhül. Sajnos otthon is csak rá gondolok. Nem hiszem hogy lesz maradásom a párom mellett.
2021. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!