Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel hat évig voltunk osztálytársak és kb. 4 évig ebből nagyon jó barátok. Mindkettőnknek voltak rövidebb-hosszabb kapcsoltai, de nyilván ezek nem igazán jelentettek problémát köztünk. Én azonban elkezdtem huzamosabb ideje érzelmeket táplálni felé, valamint egy közös barátunkkal együtt nyaraltunk is az utóbbi napokban...ez pedig nem igazán segített. Ugyanazokra az egyetemekre felvételiztünk és mindketten be fogunk jutni valahova, kérdés hogy együtt vagy külön. Az érettségi előtt azt mondta ennek a közös barátnak, hogy szívesen megpróbálná velem együtt, miután már nem vagyunk osztálytársak és többször utalt már rá nekem is. Utána viszont már úgy vélekedett, hogy nem kéne kockáztatni ezt a barátságot, de több olyan jelet vettem észre felőle, amik mondhatni az ellenkezőjét tükrözik. Nekem azonban fogalmam sincs, hogy most akkor ő fog lépni, vagy csak megmarad ezeknél az utalgatásoknál...és kissé tanácstalan vagyok, hogy érdemes lenne-e belevágni? Mert valahogy úgy érzem, hogy összeillenénk, ismerjük egymás hülyeségeit és igenis lenne értelme ennek az egésznek....


L



2021. jún. 7. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Ha szeretnéd, lépj te és egyértelműen igen avgy nem lesz válasz. Az is lehet, hogy rád vár. Mert róla nyíltan tudod, hogy megpróbálná veled. Az ő szemszögéből erre te nem reagáltál semmit, még annyit se, hogy ha majd nem elsztek osztálytársak, akkor benne lennél. Egyszerűen kérdezz rá. Vagy hívd el találkozni egy kimondatlan randira, amiről egyikőtök se tudja, hogy randi vagy csak baráti találkozó. És ki fog alakulni hogy mi lesz belőle
2021. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!