Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belegondoltatok már öregedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már öregedő (28-30 feletti férfiak), nőknél sikertelen férfiak, hogy mi lesz ha már 50 felettiek lesztek és egyetlen nő sem fog rátok nézni (és nincs kilátásba 100 milliós vagyon sem)? Hogy fogjátok megélni?

Figyelt kérdés
Az idő borzalmasan gyorsan múlik, 50 felett nő nagyon nem néz férfira, hacsak nem multimilliomos, vagy világsztárokat megszégyenítő módon, sármosan öregszik. Nem lesz gyerek, se feleség, lesztek egymagatok. Haverok sem nagyon lesznek már, mert a legtöbb a családjával fog törődni. Mi lesz? Rengeteg ilyen férfit látok, normális tanult embereket, akik magányosak, és nincs gyerek. 5 ből 4 olyan depressziós, hogy már aznap meghalna, ha lehetne. Mi lesz veletek? Néha belegondoltok, ha megélitek, hogy az hogy fog történni?
2020. febr. 7. 23:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
28-30 évesen ,hogy lenne már egy férfi öreg. Úristen. Főleg rengetegen, 10 évet letudnak tagadni a korukból, mert olyan fiatalok külsőre.
2020. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
41%

Hogy ezt honnan szoptad, ötletem sincs... baromság :D


33/F

2020. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
öregedő, mindenki öregszik. De nem az a lényeg, olvassatok már...
2020. febr. 7. 23:34
 4/35 anonim ***** válasza:
48%
Ekkora marhaságot hogy tudtál kitalálni? 28-30 feletti férfi fiatal. Az 50 évesek is találhatnak párt maguknak, rengetegen válnak 40-50 körül, mégsem törvényszerű, hogy egyedül öregedjenek meg.
2020. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%

Igazából én is szoktam ezen rágódni néha, ez valóban egy nagyon érdekes kérdés. Viszont jelenleg a húszas korosztályba tartozom és egyenlőre én teljesen elvagyok a fizetős hölgyekkel.

Szerintem valami eszméletlen minden héten egy új nővel együtt lenni.

De természetesen ettől nem lessz párja az embernek, szóval igen roppant érdekes a kérdés. Talán ezt ne is igazán lehet megválaszolni mert a válasz elég szomorkás lenne és kiábrándító.

Maradjunk annyiban, hogy fiatalon szép az élet.

2020. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy ,mert ez nem fog megtörténni. Mert vagy lesz családom addigra és boldog leszek, vagy ha nem kellek senkinek, akkor előbb halok meg. Amúgy a pénz az semmit se számít, nekem már most van nagy vagyon, de hidd el, önmagában szart sem ér.
2020. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
utolsó legalább végre megértette, többieknek sajna szelektív a memóriája. Nem a jelenlegi életkorotokon, vagy azon hogy 30 éves valaki, van a hangsúly, hanem hogy mi lesz később. Hogy vízionáljátok. Persze aki úszik a puncikban, vagy borzasztóan sikeres, gazdag, az más. De ha egy átlag életszínvonalú, nem túl vonzó férfit veszünk, akire szinte egy nő sem hajlandó ránázni, akkor már árnyaltabb a dolog. És az idő múlik
2020. febr. 7. 23:40
 8/35 A kérdező kommentje:
miért halsz meg előbb akkor? nem tudhatod
2020. febr. 7. 23:41
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
Pont ma gondolkoztam rajta,hogy még nincs baj mert vannak haverok,de azért szép lassan csak lemorzsolódnak. Nem igen hallottam még olyanról,hogy gyerekkori cimborák öregebb korukban is összejárnának napiszinten. jó a felvetésed kérdező. A magány hosszútávon kikészít mindenkit. Arról nem is beszélve ha mondjuk rosszul leszel,vagy bármi baj történik,nincs senki aki kihívja a mentőket stb....
2020. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
igen utolsó, jobb nem gondolni erre. Csak most ez bennem is néha napján felvetődik, hogy 32 vagyok már én is, még van 2-3 haverom a régi 10-12 jó cimbikből, de a legtöbbje vagy külföldre ment, vagy más városba, vagy a párjával van sülve főve, vagy már gyereket nevelnek. Olyan 28-29 éig én is sérhetetlnnek éreztem magam, mert na ...enyém a világ feeling, de az utóbbi 2-3 évben rájöttem, hogy ez annyira nem lesz sokkal jobb. A mai világban meg kapcsolatokat fenntartani 50 felett is, sokszor az kell, hogy kötődjenek hozzád. Sajna főleg érdekbarátságok azok. Nem igaziak. Ha pedig még család sincs, feleség,.gyerek, akkor még rosszabb a dolog.
2020. febr. 7. 23:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!