Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer, ronda férfitársaim!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer, ronda férfitársaim! Belegondoltatok már abba, hogy ha min. Átlagos külsejűek lennénk, akkor mennyire sok lehetőség nyílna meg előttünk csajozás szempontjából?

Figyelt kérdés
Én alapvetően arcra nem vagyok annyira ronda, viszont alacsony vagyok és emiatt már a velem legalább egymagas csajok automatikusan kiesnek a perifériából, ráadásul a jóval alacsonyabb lányok is magas pasikra buknak. Ha 10 centivel magasabb lennék akkor jelenlegi 0%-ról drasztikus mértékben nőnének az esélyeim, mert ütném az átlagot és lenne lehetőségem megvillantani a csodás személyiségemet még mielőtt a külsőm miatt reflexszerűen lekoptatnának. És nem kell álompasira gondolni: egy átlagos férfinak (180cm, +70kg szálkás vagy férfiasan macis test, férfias arc) is ezerszer nagyobb lehetőségei vannak a csajozásban, mint olyannak, akik több téren is átlagon aluliak (elsősorban magasság/arc). Nem kell ahhoz top pasinak lenni, hogy lehessen egy jót csajozni és sok átlagos pasinak gőze sincs, hogy egy lúzer, férfiatlan külsejű fiúnak miért nem jön össze semmi.

2019. júl. 20. 17:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Belegondoltam, és rájöttem, hogy nem lennék jobb helyzetben, mert csak 14 centis a péniszem, ráadásul csak 250 ezer a havi nettóm.
2019. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A mi korosztályunkban (20as évek) még átlagosnak lenni is kevés, legfeljebb egy egy dagadt csaj, vagy gyerekes egyedülálló anyuka akadhat be. Esetleg nagyobb mákkal valami unalmas kapcsolat ahol aztán szétcsaknak jobb pasikkal.

Akinek átlag fölöttiek a szociális képességei, az már talán tudhat halászni jobban a zavarosban.

2019. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek.Én átlagos vagyok és csak a semmi porzik.
2019. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
#2-es, és az átlag fölötti szociális képesség, az egészen pontosan mit jelent? Milyen készségeket? Miben nyilvánul meg?
2019. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Ne aggódj kérdező. Akkor is találnál kifogást arra, hogy miért vagy egyedül :)
2019. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyszer egy ismerős benyügte: Ha 10 centivel magasabb lennék le se tudnám vakarni magamról a nőket. 😅😆😆😆 Úristen... Mondom az adataim 188 cm 97 kg nagyjából 200-270 nettó de volt 170 is. Átlagos pofika, munkám miatt izmosabb, nem kigyurt, csak határozottabb 😆 és semmi, se barát se csaj se semmi, és neked sem az adottságaid miatt nincs senkid komám, hanem a beteg agyad miatt, mert hulye az a hejzet... Rosszul gondolkodsz rosszul szocializálodtál, nem a testalkatoddal a kis fejeddel van a gond, ha majd erre rájössz mint én is rájöttem elkezdesz tenni érte, ha még nem meghalsz pár 10 év múlva szomorúan magányosan, és a halálos ágyába máj rájössz, hogy basszus de nagy barom voltam.
2019. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Nőként a kettes válaszadónak adok igazat. Az egyetemen az egyik legmenőbb srác kimondottan alacsony volt, mégis rengeteg csajjal összejött. A másik, aki nagyon tudott csajozni átlagos magasságú, de nem túl szép arcú pasi volt. Viszont mindketten közvetlenek, jó volt a dumájuk és tudtak flörtölni. Ez bőven elég volt a csajozáshoz!
2019. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6: Nem lehet, hogy a farkad kicsi? Bocsi, de egyből ez jutott eszembe. Ilyen külső adottságokkal azért ennél jobb sorsot érdemelnél.
2019. júl. 20. 18:12
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

> Belegondoltatok már abba, hogy ha min. Átlagos külsejűek lennénk, akkor mennyire sok lehetőség nyílna meg előttünk csajozás szempontjából?

Ez hülyeség. Átlagosként baromira nincs sok lehetőséged. Itt nincs "középosztály", vagy tetszel a nők többségének (ez 15-20%), vagy nem. Ha nem tetszel, akkor csak extrém sok próbálkozás vagy szerencse esetén lehet sikered.

2019. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Akkor mondom én mit látok:


- a magasság nem hibáztatható:

165 cm-es edzőmnek gyönyörű felesége van, elismert a városában, a gyerekei büszkék rá, nagy baráti társasága van.


- az arc nem hibáztatható:

Van egy gyerekkori jóbarátom, akinek még ovis korában volt egy balesete, ami miatt az arcára szerzett egy nagyon csúnya, maradandó égési sebet. Az arca harmadát minimum fedi, és mégis most lesz az esküvője az egyik legjobb barátnőmmel.


- a fizetés nem számít (ha van)

A szüleim egyetemista korukban jöttek össze, alig volt pénzük, mégis 25 éve házasok, és látom rajtuk, hogy mennyire imádják egymást.


Kifogásokat könnyű találni, tenni egy jobb helyzetért azonban sokaknak már túl fáradtságos feladat.

2019. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!