Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mennyire igénylitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire igénylitek azt, hogy egy fiú udvaroljon nektek?

Figyelt kérdés
Néhány ismerősöm szerint fölösleges udvarolni egy lánynak mert ha nem jössz be az adott lánynak akkor hiába keresed a társaságát, bókolsz neki nem lesz viszonzása a dolognak.Ha pedig bejössz a lánynak akkor sem feltétlenül kell neki udvarolni mert akkor valószínűleg magától is odamegy majd hozzád beszélgetni, ismerkedni.Ti mit tapasztaltok?

2021. jún. 14. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy férfi udvarol, ha annak a férfinek a közeledését fogadtam persze. Én is szeretek kedveskedni, bókolni, flörtölni, szóval részemről ez kölcsönös.


Ismerkedtem olyan férfiakkal, akik egyáltalán nem udvaroltak több randi alatt/után sem, így egyáltalán nem alakult ki bennem vonzalom, sajnos csak barátként tudtam volna rájuk tekinteni. Így velük le is zártam az ismerkedést.


Szerintem nagyon is fontos, hogy az adott nő tudtára adjátok ízléses kereteken belül, hogy kedvelitek, tetszik nektek, csinosnak tartjátok,szimpatikusnak,stb-stb.

És nem, a lenne kedved majd még találkozni? Kérdés nem az udvarlás kategória nekem.

2021. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11.


Mindig érdekelt amúgy, hogy ez az "udvarlás" ez miből áll? Külön kérdést nem akarok kiírni róla, mert ott csak személyeskednének a személyem miatt, így azért kérdezem itt, mert értelmes női válaszok voltak.

2021. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az udvarlás az, ha aktívan keresi a társaságom offline/online is, bókol, megjegyzi, hogy tetszem neki, figyel arra, amit mondok és az ismerkedés megfelelő szakaszában esetleg meglep valamivel. (nem, nem egy rózsával, hanem mondjuk egy olyan programmal, amiről tudja, hogy szeretem/érdekel, netán egy aprósággal a randin (kedvenc üdítő/csoki, bármi párszáz forintos apróság), tehát figyelmes.) Találkozón eljön értem/elém jön (gyalogosan is, nem kell engem furikázni),hazavisz/hazakísér.

Számomra minden olyan tett és gesztus udvarlás, amiből érzem, hogy érdeklem és fontos vagyok neki.

2021. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek fordítsak figyelmet olyanra aki még udvarolni sem hajlandó?
2021. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem igénylik, lehet. Beérik annyival is. Nálam is jellemző volt ez, önbizalomhiányosabb időszakokban. Ha azt akarja a férfi, hogy komolyan vegyék a közeledést, akkor igenis udvarolni kell(ene).
2021. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A Szegény Dzsoni és Árnika című magyar film méltatlanul el lett feledve. Ott debütált egy nagyszerű ember.
2021. jún. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!