Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vágyódom egy narcisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyódom egy narcisztikus ember után, aki tönkretett érzelmileg?

Figyelt kérdés
Két hónapja lett vége, de még mindig hiányzik. Soha nem fogom elfelejteni az első hónapokat. Senkivel nem éltem át olyan mély és szenvedélyes szerelmet, mint vele. A szexben is pont azt adta, amire vágytam. Aztán persze jött a feketeleves és néhány borzalmas hónap. Nem írom le, mik történtek, az ilyenkor szokásos dolgok. Megdöbbentem, amikor bővebben utana olvastam ennek a szemelyisegtipusnak, és hogy az áldozatok ugyanarról számoltak be, amik velem is megtortentek. Mégis, egy hatalmas üresség van bennem azóta, úgy érzem, azt az érzést, ami az elején volt, soha nem fogom tudni ujra atelni, senkivel. Más is érzett már így?

2021. jún. 22. 11:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

7 hónapja lett vége. Félek én is attól, hogy ilyen intenzív érzéseket fogok hajkurászni a jövőben is emiatt...

Lassan 4 hónapja, hogy nem beszéltem vele egyáltalán, mindenhol tiltva van részemről. Néha még vannak nehezebb hullámvölgyek, amikor nagyon nehéz megállnom, hogy ne oldjam fel és írjak neki. Még mindig függő vagyok, sajnos. Én éveket töltöttem vele. Talán neked hamarabb könnyebb lesz, ha csak hónapokat voltál vele.

Ugye megszakítottál vele minden kontaktot?

2021. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tiltottam igen, mert vissza akart jönni, sokadjára. De vannak napok, amikor alig bírom ki, hogy ne írjak rá, ne kérdezzem meg, mi a helyzet. Nagyon rossz :(
2021. jún. 22. 11:27
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes az ember akkor nem nárcisztikus ember esetén is nagyon tud fájni a szakítás.

Nekem az első nagy szerelmem majdnem 1 év volt kiheverni.

2021. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg nagyon rossz. Átérzem. De ezeken sajnos túl kell lendülnünk, különben sosem ér véget... Sajnos segíteni nem tudok érdemben. Már én is fontolgatom a szakember segítségét, mert ez így már nagyon egészségtelen állapot..
2021. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
3: a több éves kapcsolataim utan sem éreztem annyira vacakul magam, mint most. Pedig összesen 5 hónap volt. Nagyon durva.
2021. jún. 22. 11:39
 6/26 A kérdező kommentje:
Azon is elgondolkodtam, hogy az irodalom nagy szerelmei - Romeo és Júlia pl -, azok is lehet hogy ilyen személyiségen alapultak? Vagy egészséges kapcsolatban is meg lehet élni ezt a mindent elsöprő érzést? Nekem még nem sikerült, azért kérdem. A hosszú kapcsolataim nem voltak ilyen szenvedélyesek,inkabb nyugodtak és kiszámíthatóak.
2021. jún. 22. 11:44
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetedet kérdező. Ez egy függőség. Sárba tiport, de még mindig őt akarom. Nem tudom, mikor lesz jobb.
2021. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A hangsúly a szenvedélyen van. Az marhasság, hogy a kapcsolat hossza határozza meg, hogy mennyire nehéz túllépni rajta, mert ha pl. 10 éve együtt vagytok, de abból az utolsó két évben márcsak szinte lakótársakként működtök, akkor nem fog meghatni a szakítás.


Nekem azért fájt az első, mert az olyan igazi, szívemet lelkemet beleadom kapcsolat volt. Rajongtam érte, majd a nagy ködfelhőben kirakott, hogy talált mást. Tehát még kiábrándulni sem volt időm belőle. Ha fél éven belül egyet csettint még ugrottam volna vissza a karjaiba. Nem is tudom hányszor kellett mantráznom, hogy nem hívom fel, nem írok rá, nem kérdezek rá...


Azt a szenvedélyt én sem éreztem sokáig a kapcsolataimban, amit az első adott.

2021. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
És egészséges kapcsolatban is atelheto ilyen fokú szenvedely?
2021. jún. 22. 13:44
 10/26 A kérdező kommentje:
7: Nálunk akkor romlott el minden, amikor először kaptam hazugsagon és szembesitettem vele. Addig csurte csavarta, amíg már úgy éreztem, én voltam a hulye és tényleg csak egy hisztis picsa vagyok "amit ő utal, és ha ilyen leszek, elhagy". De valahogy mindig olyan helyzeteket teremtett, hogy kiboruljak. Pedig alapvetően nagyon nyugodt, békés természetem van. Állítólag az exe is hisztis picsa volt, azért hagyta el.. Szegény nő, ő évekig volt vele.
2021. jún. 22. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!