Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok akik benne maradnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik benne maradnak egy olyan kapcsolatban ami nem mukodik, az miert van? Hogy szerethet egy ferfi egy not ha nem mukodik a kapcsolat? Hiszen ha szeretet lenne minden rendben lenne,nem? Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

A szivem szakad meg. Tudom hogy akit szeretek, egy olyan kapcsolatban van ami nem mukodik.

Tudom hogy nem szereti azt a not.

De nem tudom elkepzelni miert bekul ki vele ujra es ujra.

Akarhanyszor elkuldi a fiu, a no regenyeket ir neki, konyorog, sir neki. A fiu mindig megbocsajt neki, es azt veszem eszre hogy az elejen amikor kibekulnek(fel eve ismerem es ez alatt 3x tortent meg) elvannak egymassal egy ideig, de aztan a fiu megint nem akar vele lenni.....

Olyanokat mond nekem a fiu, hogy nem vele kepzeli el az eletet, de tudja hogy ez a lany ugy szereti ot hogy ugy ugysem fogja szeretni senki meg hogy a lany barmit megtenne neki ha valami nem tetszik a fiunak a lany probalja ugy csinalni hogy minden ugy legyen hogy a fiunak jo legyen. Szerintem csak azert van vele.

Viszont az meg erdekes hogy amikor rosszban vannak, csajozik de ha kibekulnek hozza se szol egy lanyhoz sem. Tul erzelmes amugy a fiu

Tudja hogy en szeretem, elmondtam neki. Nem ertem ha benne van egy nem mukodo kapcsolatban miert nem lep ki belole ?

2 eves kapcsolatrol van szo, nem elnek egyutt, a legeleje ota nem jonnek ki egymassal.

Meg az is erdekes nekem,hogy ha a fiu nem dolgozik a novel van, de hogy tud annyi idot vele lenni ha nem jon ki vele?

Ez a megszokas?

Felesleges varnom?


2021. júl. 2. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Habar nekem nem mondta ki igy, de egész hasonló hármasba keveredtem és egyfolytában azon agyalok, hogy hogy zarjam le véglegesen.

Akárhányszor szakítanak (sűrűn) jön és engem akar. De mivel en nem teperek, mint az előző csaj így végül ott köt ki.

Csak a te helyzetedben még csak nem is hozzád megy a pasi, ha szakítanak.

2021. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet le leszek pontozva, de nem érdekel, én egy ilyen szemét pasit szépen megleckéztettem. Én voltam a feleség, és azt hitte, hogy ha szerettem akkor bármit elnézek neki. De csak azt hitte. Amikor ugyanis kiderült, hogy fűzögetett egy csajt mellettem és társkeresőzött is, kicsit eljátszottam vele, aztán elváltam. Ezt nem kötöttem az orrára, csak utólag mondtam el neki, hogy az utolsó év már csak színjáték volt. Kicsit meglepi volt neki, hogy a szeretetem nem véges és nem szándékoztam a marionett bábúja lenni.

Fájt, nagyon fájt, de nem az a fajta vagyok akit csak úgy ki lehet használni. Ha szeretek valakit, nem jelenti azt, hogy hülye is vagyok.

2021. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Utolso elotti ,hozzam jon olyankor

Olyankor le sem tudom razni magamrol talakkozni akar, becezget stb

Csak tudok rola hogy csajozik olyankor, de engem akar olyankor le sem tudná tagadni. Ez a fiu sosem elt ,megertem ha szakit vele ,csajozik

Amugy biztos hogy ezert van vele kimondta nekem....

Csak ugye az van bennem ilyenkor hogy ha ő vele marad, akkor ő nem erzi azt amit en iranta, mert nem hagyná higy szenvedjek miatta

2021. júl. 3. 13:12
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod látni, amit mindenki más lát? Leírtad, te is érzed, de mentegesd csak. Hozzád megy panaszkodni, te meg sajnálod, ugrassz neki. Miért hitegeted magad?

Ez a srác használ téged is és a barátnőjét is, csak nem akarod beismerni.

Az a baj veled, hogy te a másik kapcsolatára fókuszálsz. Azt analizálod, ahelyett, hogy magadra figyelnél. Te mit keresel egy ilyen srác mellett aki sajnáltatja magát, közben csalja a barátnőjét és ehhez te asszisztálsz neki.

Amielőtt újra megvédenéd ezt a díszpintyet, azelőtt inkább gondolkodj el, hogy biztos vagy benne, hogy megéri időt pazarolni egy ilyen hazudós alakra?

2021. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!