Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egy ilyen miatt szakítanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy ilyen miatt szakítanátok a pasitokkal? Vagy nem lenne fontos?

Figyelt kérdés

Ha a párotok titeket nem köszöntene fel nőnapon de az anyját meg egy csaj haverját igen (csak e-mailben), elhagynátok? Vagy hiába rosszul esne, elfelejtenétek?

És ha azt mondaná, hogy később akarta odaadni az ajándékotokat, pedig aznap találkoztatok is?


Ti ezen túltennétek magatokat?

Vagy annyira megbántana titeket, hogy nem menne?


Ha amúgy csak úgy hétköznap is, ünnep nélkül meglepne titeket valamivel, az kompenzálná?

Meg ha karácsonykor, születésnapkor nem felejtett el titeket felköszönteni?


Most nincs nőnap szóval ilyen szempontból nem aktuális a kérdés, de most vonatkoztassatok el ettől, kérlek.


2019. aug. 31. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Letojnam. 0-o De ugy magasrol. Ha emiatt hagynam el, nem is szeretem igazan, vagy semennyire. Konkretan apam szokott emlekeztetni, hogy mikor van nonap, es hoz vagy ad valami aprosagot, mint pl cserepes noveny vagy 2000 ft. Magamtol eszembe nem jut.


18/l

2019. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Itt amúgy nem a nőnapra akartam fókuszálni teljesen, hanem arra, hogy ha másik nő (akár az anyja, akár egy haver csaj), akkor a barátnője is eszébe juthatott volna.


:/ Ez nektek lenne annyira megalázó, hogy elhagyjátok? Vagy nem?

2019. aug. 31. 23:12
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Lehet rosszul esne maga a helyzet, de nem hinném, hogy emiatt szakítanék. Vannak ettől komolyabb problémák is.
2019. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Ha szulinaprol vagy komolyabb unneprol.van szo, mint a karacsony, rosszul esne, de nem hagynam el emiatt, ha alkalmi dolog. Ha kisebb gondja is nagyobb az en szulinapomnal, es nem a penz miatt, hanem lelki, egyeb, nem akadok ki foloslegesen ezen. Ha viszont gyakori, sosincs semmi kedveskedes, egyaltalan nem erdekli akkor igen, valoszinuleg nem egymast keressuk. Es nem azert, mert nem kaptam folosleges, draga ekszert es egyeb holmikat, hanem maga a gesztus, hogy gondolt ram, oromet szeretett szerezni nekem. Ebben az esetben fel is ut, le is ut.


18/l

2019. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem volt meg parom, "draga", de mivel soha nem erdekelt a nonap, igy ha lesz parom se emlekeztetem magam, plane nem varom el, hogy vegyen barmit is. Ha koszont, az biztos jo, ha vesz valamit, az aranyos es biztos orulok, csak ne ekszer, de ha nem szolna semmit se torne ossze bennem a vilag.
2019. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez akkor lesz szakító ok, ha ez az a bizonyos utolsó csepp.

Egyéb esetben egy kis ajtócsapkodás és két nap duzzogás után mindenki tovább lép.

2019. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Javitas

*18/l

2019. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Értem, és elnézésedet kérem. Tudod, próbáltalak kicsit kihúzni a komfortzónádból. Nem véletlenül. A választ megkaptam. Majd picit idősebben, párkapcsolatban másképp fogod látni, ez biztos. Amikor a valódi nőiességed kibontakozik a szerelmed oldalán. Most így érzed, így látod. De talán te is egyetértesz vele, h még nem tudhatod, h reagálnál arra, ha minden nő családtagját, ismerősét köszöntené a szerelmed (még ha csak email-ben) csak téged nem...

80%, az aki ezen duzzogva, de pár nap után túllép, megszívja. Vmit nem akar meglátni. Lehet ez játszma, lehet ez tisztelet hiánya, lehet ez egy fajta sztrájk/lázadás a férfi részéről, de ez egy jel... Nem szabad túllépni rajta.

2019. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én őt éve vagyok párkapcsolatban akkor az én válaszom már releváns? Nem izgat ha nem köszönt fel a nőnap a Valentin nap és a névnap egyáltalán nem jelent nekem semmit. Sima adjunk el több kacatot húzás.

Viszont az zavarna ha egy "csak ismerős" lány barát eszébe jut én viszont nem főleg a kapcsolat első évében. Már csak az egyenlőség jegyében is.

Ha az anyját föl köszönti engem nem az nem gond. Sőt ha régóta együtt vagyunk és az akit fel köszönt évek óta közeli barátja én is ismerem és fontos a lánynak az ilyesmi akkor ezen se pattognék hisz tudja hogy nekem nem az.

Szóval ez így sok tényezős.

2019. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát gondoljunk bele. Nőnapon, felköszönt a mobilszolgáltatóm, felköszöntenek az üzletekben (Lidl), felköszönt a főnököm...hát bizony írtó rosszul esne, ha a partnerem, vagyis pasim tojna éppen a fejemre... Most komolyan, ennyit nem jelentek neki? Egy ölelés, egy puszi, miközben belesuttogná a fülembe a köszöntést...mibe kerülne ha tényleg szeretne ?
2019. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!