Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetséges az,hogy 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges az,hogy 27 évesen még soha senkibe sem voltam szerelmes? Fantáziáltam már sok fiúval életem során, de szerelmes még egybe sem voltam.3 kapcsolatom volt életemben,de mindnek azért lett vége,mert nem éreztem irántuk semmit.

Figyelt kérdés
Tisztább dolognak tartottam,még az elején tisztázni velük,hogy nincs meg az a szikra,a vonzalom ami egy valódi kapcsolathoz kell, így egyik sem tartott tovább pár hétnél.Nem akartam őket áltatni,nehogy elvegyem más elől a lehetőséget.Viszont így 27 éves nő létemre, egyre jobban aggaszt az,hogy lassan közeledek a 30 fele, és még semmilyen érzést nem tapasztaltam, amit mondjuk valaki nálam fiatalabban már átélt. Nem ért semmilyen trauma gyermekkoromban, nem bántottak. Sokan a szigorú nevelésnek,és az itthonról hozott erkölcsi formáknak tudják ezt be,és azt hogy a szüleim a 3 fiút mind "ócsárolgatták előttem,és nekem". Viszont én ebben nem hiszek, szerintem valami más állhat a háttérben. Küzd valaki hasonló helyzettel,hogy nem estet még szerelembe mondjuk 25 fölött?
2021. júl. 17. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
későn kezdtél el ismerkedni a férfiakkal, vagy a filmekre alapozód a szerelem érzést.. vagy rossz társadalmi rétegben keresed.
2021. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem el későn, vagy is nem tudom,hogy a 17 az mennyire számít annak. A filmekre nem alapozok,mert tudom,hogy az csak egy túlspilázott ferdített dolog. A társadalmi réteget pedig nem hiszem. Nem vagyok amúgy zárkózott lány, rengeteg randevún vagyok túl, de egyik fiú sem fogott meg egy szikrányira sem.
2021. júl. 17. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Semmi bajod szerintem. Csak nem jött el az a férfi aki meg tudja hódítani a szívedet. Ennyi. Majd eljön :)


27F

2021. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmmel ugyanez a helyzet. Fogalmam sincs, hogyan tudnék segíteni neki, mert nem tűnik boldognak. Mondjuk ő nagyon el van tévedve és olyan elvárásai vannak néha.. 😔
2021. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet. Egyik barátnőm 29 éves, és életében most először lett szerelmes. Még ne add fel! :D
2021. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem találkoztál olyan férfival akibe béke tudnál szeretni el fog jönni az az idő is, ne görcsölj rá mert akkor tényleg nem fogod megtalálni, nyugodtan hagyj időt magadnak
2021. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

olyan férfiakkal randizol akik neked tetszenek, vagy olyanokkal akiket anyuci, a média, esetleg a barátnők kitaláltak hogy az a jó minta ?

talán most olyannal probálj ismerkedni aki kicsit másabb a megszokotnál..

2021. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Olyanokkal találkoztam, akiket szimpatikusnak találtam, de sajnos egyiknél sem éreztem azt,hogy megdobogtatták volna a szívemet.
2021. júl. 17. 17:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin nem valószínű, hogy szerelembe esel. Ahhoz kicsit több kell. Azon túl hogy szimpatikus kell legyen az illető, 3 mondatnál többet kell beszélgetni. Azt kell érezni, egy hullámhosszon vagytok, sok hasonlóság van.
2021. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mamám azt mondta,vagy megvan az első alkalomnál az a bizonyos szikra, vagy nem Ők azonnal szerelmesek lettek egymásba első pillantásra..Én azt kérdeztem tőle, Mama ezt melyik sorozatban láttad? Kiakadt rajta..
2021. júl. 17. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!