Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha mindennap gondolok egy olyan személyre akivel utoljára 1 éve beszéltem és láttam. És akkor az az egy beszélgetésünk volt. Nem ertem magamat, nem is ismerem. Ez miért lehet? Megbolondultam? :D

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Plárói szerelem. Beleképzelsz dolgokat. Nekem is van ilyen. Crusholod, ennyi.
2021. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Plátói*
2021. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mondom 1 éve nem láttam :D na mindegy akkor lehet igazad van
2021. júl. 18. 23:59
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
jó csúnya lehetsz, ha nem keresett téged? véletlen nem szökés barna , zöld szemű lány vagy?
2021. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kék haj piros szemű
2021. júl. 19. 01:12
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
. Na jól van anime fan... piros szem .. haha nekem meg barna a cerkám.
2021. júl. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. 1 éve láttam, beszéltem egy férfival, de még nem vettem ki a fejemből.
2021. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9 éve nem láttam, 6 éve beszéltünk utoljára. Napi szinten gondolok rá. Mondjuk a miénk kapcsolat volt. Egyszer. Normális vagyok? Tuti nem de ez van. Már nem harcolok ellene, el fogadtam, hogy így fogom leélni az életem, mert ha a fejem tetejére állok sem tudok felejteni bármennyire is szeretnék.Pedig mindent megpróbáltam. Van ami nem múlik el.
2021. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én neten ismertem meg egy nőt,(2-3hónapig beszéltünk napi szinten videochaten) aki többezer kilóméterre van, és sose találkoztam vele. közel 1 éve nem beszéltünk,mégis napi szinten eszembe jut. Van aki megfogja az embert, van aki nem. Azóta több kapcsolatba kezdtem, de hiába voltak húsvér élő emberek, nem adták meg azt a szikrát, amit egy netes plátói nő belémvert...

De ha gyerek szemmel nézem: Az a játék kellett,amit nem kaphattam meg.

2021. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megfogott, de ilyenkor vigyázni kell, mert neked tetsző tulajdonságokkal ruházod fel, amelyeket nem is biztos, hogy birtokol. Tudom, nekem is volt már ilyen. A két szakításom kevésbé viselt meg, mint a plátói szerelmeim elengedése.
2021. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!