Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbolondult?! Ez nem normális?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult?! Ez nem normális?!

Figyelt kérdés

A férjemnek elment az esze teljesen.Az elmúlt 1 év nagyon sok veszekedessel telt.Próbálok mindent jól csinálni de neki nemtudok megfelelni.Munkát keresek egy ideje igen,mindenki ezzel ba..ogat miért nem dolgozom.Voltam legalabb 10 munkát megnézni,örömmel lelkesen de amint lett volna valami a ferjem ez a munka azért nem jo mert keveset fizetnek erte,a másik meg hulye a fonok mert o ismeri,a harmadikon meg sok férfi dolgozik..hogy gondolom hogy en oda megyek.Már annyira elvette a kedvem az egesztol hogy semmi sem jo neki,ahelyett hogy lelkesen örülne velem,nekem,neeeem mindent lehurrog meg kiabál.Lenne egy gyári melo..fel 5 re kéne menni de en meg 4 re siman eltudok menni bicikivel a suliba oviba a gyerekert meg elerem utána a buszt.De ő fel 4 kor végez,és ő kocsival jár.O nem fog sose tappenzre menni a gyerek miatt,ezt is kijelentette,ja meg en is annyi pénzt tegyek le mint ő.Hogy mondhat ilyet?Csak hogy szemleltessem a dolgokat.Ő nagyon jól keres,(havi 300-350 ezret kézhez)de mostanában nagyon inkorrekt velem.Sose voltam egy nagy pénz költő,de nekem is szükségem van pár dologra.1 hete elkaptam egy kisebb betegséget amire gyógyszert kene szednem.De nincs pénzem.A férjemnek mindennap elmondom hogy kéne pénz a gyógyszerre de semmi.Olyan hülyén hangzik de ennyire megalázni a másikat.Gyerek koromban volt egy rossz élményem a fodrasszal,nem is jartam sokáig.Itthon magamnak festettem vágtam.De most nemrég szerettem volna elmenni (kb 8 éve nem voltam) és akkor is a pénzzel jött.Hogy én nem dolgozom sokba van az,hadjam termeszetesre megnoni jól van az úgy.Csak minden nap főtt étellel várom tiszta rendes házba jön haza,ha kell fát vagok,hordok,mindent próbálok megcsinálni,a gyerekekkel mindent én csinálok.Úgy érzem elfogyott az erőm hogy ertunk harcoljak.Mert vagyok en a gyerkkel és van ő.Szamtalszor próbáltam erről beszélni vele de ő szerinte így minden jo minden rendbe van.Utolsó kétségbe esesemben anyosomhoz próbáltam fordulni de ő is csak nézett rám nem értett meg.Holnap megyek ismét egy munkát megnézni de nem érdekel esküszöm mit mondd a ferjem.Inkább eszek egész hónapban vizet meg kenyeret egy albérletben mint hogy en felettem valaki u ralkodjon.Soha többet.

Ne haragudjatok de úgy kijött ez barátaim sincsenek akikkel tudnék beszélni habár csak igy névtelenül merem kiírni mert szégyellem,tudom hogy ez nem jo.


2019. jan. 20. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem.


Te bolondultál meg, hogy egy ilyen férfit választottál gyerekeid apjának

2019. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De 1 éve ilyen.Te se ertesz meg..mindegy is..
2019. jan. 20. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen menj állásba. Légy erős. Lehet tudni miért ilyen a férjed viselkedése az utóbbi időben? Valami biztosan emészti őt is.
2019. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemtufom neki mi baja lehet,de szerintem semmi.Akárhányszor próbálok beszélni vele erről a problemakrol akkor azt mondja hogy neki így jo minden,szeret engem,nincs probléma csak én látom mindent hülyén.De ez nem szerelem meg csak szeretet sem amit tesz velem!!Komolyan tudom hogy baj van,az agyam már tudja csak eddig a szívem nem engedett neki.Úgy megvaltozott ebben az 1 évben.De nem szeretore vagy megcsalasra gondolok.Inkább valami mentális zavarra,szemelyiseg probléma..
2019. jan. 20. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerető is simán bent lehet a képben. Azért teljesen ne vesd ezt el!
2019. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2019. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szeret, nem tisztel és egy fikarcnyit sem érdeklik az érzéseid de még az egészséged sem. Csak kényelmes neki, hogy van hová hazajönni ahol meg van főzve, ki van mosva stb. De lényegében csak kihasználja, hogy vagy és kényelmet teremtesz de Te nem érdekled.

Annyit már nem érsz neki, hogy az egészséged miatt pénzt adjon ki, sem a jobb közérzeted miatt fodrász, ruha stb.

Nem lepődnék meg ha a pénzét már más nőre költené akinek ajándékokat vesz stb. Szinte biztos, hogy van valakije Te pedig vagy a cseléd.

Ha jót akarsz magadnak akkor találj munkát és hagyd el. Jobban nem jösz ki ebből, sajnos ez van. Eleite nehéz lesz de hosszútávon ez a lehető legjobb megoldás.

2019. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!