Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek mennyire normális dolgok egy felnőtt párkapcsolatban? Megbolondult?

Figyelt kérdés

Igazából rettenetesen kellemetlen erről írni,mert próbálom magamban is elfojtani,de rettenetesen bánt a dolog,és nem is igazán tudom hová tenni.


Több mint 2 éve vagyunk együtt a párommal,a szexuális életünkkel semmi baj nincsen az égvilágon,viszont most elkezdett olyan dolgokat csinálni,amit eddig nem,és elég kiábrándító számomra. Próbáltam vele megbeszélni,hogy zavar,de annyival válaszolt,hogy "ezek olyan férfi dolgok". Mégsem hagy nyugodni a dolog.

Potencianövelőt rendelt,fogalmam sincs,hogy miért,ő azt mondja,ki akarja próbálni,hogy milyen. Egészséges fiatal felnőtt (28 éves),tényleg semmi oka nincs arra,hogy ilyenhez nyúljon.... A másik: állandóan nézegeti magát a tükörben,teljesen váratlan időpontokban elkezdi magát mutogatni,és azt gondolja,hogy ez számomra vonzó,pedig ebben a formában nagyon visszataszító. Próbáltam neki elmagyarázni,de olyan mintha a falnak mondanám. Pl: feküdtem a kanapén,olvastam,és odajön,előveszi,és mosolyog,mintha ez vonzó lenne. Nekem sokkal jobban esne,ha odajönne,megcsókolna vagy valami....de nem így...

Bocsi,nagyon hülyén fogalmazok,de nagyon meg vagyok ijedve,hogy ez vajon mi lehet nála?!

Normális,egészséges a kapcsolatunk,minden van rendszeresen,nem is értem ezt az egészet,és régebben nem volt ilyen.


Nagyon bánt engem,de félek,ha kicsit jobban odaszólok megharagszik rám.


Szerintetek?


Köszönöm,ha valaki normális választ tud adni erre!



2020. júl. 6. 09:14
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja,és még annyit írnék az egészhez,hogy egyébként nem vagyok prűd,és eleinte poénnak vettem,de mostmár nem tudom.
2020. júl. 6. 09:26
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Van valaki a háttérben.Magyarul ott a 3.nálatok, aki új, és aki már meg volt neki. Azt próbálja veled is előadni, amit vele.
2020. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne,hogy nincsen 3ik. Ez 100%.
2020. júl. 6. 09:51
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
3 A te életed, ami nekem ebből lejön azt írtam.
2020. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt,és tiszteletben is tartom. De egészen biztos,hogy nem ez áll a háttérben.
2020. júl. 6. 09:55
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg vannak ezekszerint ilyen "majom" férfiak. 😁

Az exem ezt az előkapós elémállós dolgot szintén csinálta és sosem izgatott fel vele, max kiröhögtem vagy elküldtem a francba, mármint inkább viccesen, mint felháborodva.

Bár ez lett volna a legnagyobb baj vele.

A potencianövelőt mondjuk nem értem és gyanúsnak is tartanám a dolgot. Nem tetszene, hogy ez most honnan jutott eszébe és miért van szükség erre.

2020. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas. Rövid távon kiábrándulnék belőle.
2020. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Azt olvastam én is, hogy ha megváltozik a szexuális magatartás, akkor új partner van a háttérben.

Ez az új partner nem is biztos, hogy egy hús-vér nő: talán film, talán fiú...

2020. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló,most ezt nem mondod komolyan? Eleinte nekem is ez volt,hogy kiröhögtem,és ennyi,de mostmár kezd felidegesíteni,hogy állandóan ez van.


Vagyis nem potencianövelő az igazából,hanem valami gél,amitől nagyobb lesz neki...de hogy miért?! Amikor így sincs baj vele?! És én ezt elmondom neki mindig.

2020. júl. 6. 10:05
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

... de az is lehet, hogy potenciagondjai akadtak, és azért keres új szituációkat, mert kísérletezik, hogy mi az a helyzet, amiben ez nem jön elő.

Ahelyett, hogy orvoshoz fordulna.

Csak szólok, hogy a potencianövelők illegálisak, csak orvosi rendelvényre kaphatók, tehát a párod más területen is ilyen önpusztító és illegális "megoldásokat" szokott keresni?...

2020. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!