Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szerelem vagy micsoda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelem vagy micsoda az amit érzek?

Figyelt kérdés
megismerkedtem pár hete egy lánnyal online akivel napi szinten beszélünk most már van hogy órákon keresztül. képet nem láttunk még egymásról. mindketten magányosak vagyunk és meghallgatjuk egymás problémáit támogatjuk a másikat nagyon egy hullámhosszon vagyunk. ahogy egyre többet beszéltünk egyre többet járt a fejemben az elmúlt pár napba meg már 5 percenként nyúlok a telefonomért hátha írt. fura érzés mikor rágondolok mintha megittam volna rengeteg kávét és kiakarna ugrani a szívem a torkomon keresztül. éjszaka mindig vele álmodok többször felébredek és akkor is egyből nézem a telefonomat. napközbe néha álmodozok arról hogy bemutatom a családomnak és hogy vajon élőben is kijönnénk e egymással tetszenék e neki ha látna milyen lenne reggel mellette ébredni. tudom ez hihetetlenül hangzik mert csak pár hete beszélünk és még nem is láttuk egymást én se értem hogy miért van ez. ezeket a gondolatokat próbálom elnyomni mert nem barátnőként akarok tekinteni rá hanem egy velem egyenrangú emberként akivel megértjük egymást aféle lelkitársként. ő valószínűleg csak beszélgetés szintjén tekint rám és kétlem hogy valaha többet akarna ennél mert nincs jó múltja a fiúkkal. hozzáteszem hogy nekem sose volt még barátnőm és lehet csak azért érzek iránta így mert életemben először tudok beszélgetni egy lánnyal korlátok nélkül. nagyon kétlem hogy ez szerelem lenne szerintem csak jól esik ez az új érzés hogy egy lánnyal megoszthatom a gondolataim mindenféle szexuális vonzódás nélkül és tényleg értékelni tudom a személyét ami csodálatos. de meghallgatnék pár véleményt hogy ti mit gondoltok mert nekem nincs tapasztalatom ilyenbe.

2021. júl. 22. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És ezek alapján mi a garancia, hogy tényleg lány? 😅
2021. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az írásstílusa, személyisége, na meg a hangja is elég nőies.
2021. júl. 22. 00:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Plátói szerelem. Próbálj meg osszehozni egy talit vele.
2021. júl. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, utánaolvastam és többé kevésbé illik a leírása arra amit érzek.
2021. júl. 22. 01:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Leírás? A szerelmet nem lehet leírni kicsim. De nagyon kedvesen írsz erről a lányról, miért nem találkoztok? Akárki akármit mond, a szerelemhez hozzátartozik a fizikai vonzódás is, ez pedig nem derül ki, amíg nem találkoztok. (Mondom ezt 34 éves nőként). Szóval kapd össze a tökeid (már bocs) és hívd el randizni!
2021. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen megfogok probalni osszehozni egy talit vele idovel de most meg ugy erzem hogy ez korai lenne. Nem akarom hogy azt higyje hogy csak le akarom fektetni. Tudom hogy minnel tovabb halogatom annal nehezebb lesz kesobb es talan meg az eselyeim is csokkennek de az alapjan amennyire megismertem ugy erzem hogy a tali meg neki is korai lenne, sok csalodas erte es konnyu elriasztani. Nem akarom elhamarkodni.
2021. júl. 22. 02:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké, mostmár kíváncsi vagyok, hogy mennyi idősek vagytok. Ha nem tizennyolc éven aluliak, akkor hónapok alatt már rég kellett volna találkoznotok személyesen is, akkor mit tökörésztek?
2021. júl. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!