Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy 46 éves pasi,elég rég ismerem,a szüleim is ismerik..házas volt,most válnak..de már elköltözött az exétöl..van egy kislányuk is...először csak baráti viszonyban voltunk..de ki alakult köztünk egy nagyon erős ragaszkodás,szerelem..többet törődik velem mint bárki mással,mindig itt van ha szükségem van rá,100× egy nap mondja hogy szeret,hiányzok neki,szinte mindennap találkozunk..azt mondta hogy én vagyok neki az igazi,ilyet még nem érzet senki iránt stb..nagyon romantikus pasi..azt mondta hogy mikor az egész válási ügy lezáródik azonnal bejelentjük mindenkinek hogy együtt vagyunk. Meg akarja kérni a kezem..ki mutassa minden percen a szeretetét,és biztos nem csak szexre kellek neki,mert már rég itt hagyhatott volna,főleg hogy elég nehezen kezelhető személyiség vagyok. Azt mondta ha én nem lennék már lehet nem is élne..éjszaka is van hogy beszélünk telefonon..ezerszer mondja mennyire hiányzom neki,anyukámnak is nagyon sokszor mondja hogy nagyon szeret engem,a szüleim amúgy, ők sem tudják még hogy együtt vagyunk,titkos a kapcsolatunk még. Ez egy kicsit furcsa nekem hogy ilyen nagy korkülömbséggel ennyire szeret engem...ez tényleg igaz lehet? Olyan álomszerű ez az egész.. kicsit félek..


(A helyesírásom miatt elnézést kérek ha valamit nem írtam jól,de nem magyar vagyok)



2021. júl. 25. 01:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Előre tudom hogy elfogtok ítélni vagy valami ilyesmi,de normális válaszokat kérek ha lehet..
2021. júl. 25. 01:31
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Túl idős hozzád. Keress maximum 10 évvel idősebb pasit, de jobb lenne ha hasonló életszakaszban lennétek. Később megbánhatnád ha vele maradsz. A fiatal lányok elég naívak, hiszékenyek és ezt sajnos sokan kihasználják. Nem tudni mit is akkarhat pontosan, de ha ennyi idősen egy ilyen fiatal lányba szerelmes illetve már ki tudja mióta tart... Egyáltalán nem normális.
2021. júl. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pár hónapja tart
2021. júl. 25. 01:35
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
1.es vagyok. Én nem itéllek el. Ha neked így jó és boldog vagy melette, tudsz a jövőbe tervezni, gyereket vállalni vele akkor hajrá. A ti életetek.
2021. júl. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#1 Gyereket nem akarok..nekem elég jó így,boldog vagyok mellette,csak remélem hogy őszinték az érzései.
2021. júl. 25. 01:38
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
18 évesen persze, hogy nem akarsz gyereket basszus, ezzel a legtöbb ember így van. De mi lesz 10-15 év múlva? A lombik nem olyan buli ám.
2021. júl. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

már ott gyanús, h. ez hónapok óta tart, de ő tabuizálja, titkolnod kell.


ha már elváltak nem mindegy?


ha még tart is a válás, de már külön vannak, akkor kinek mi köze hozzá?


szóval


1. vagy akkor kellett volna szerelmet vallania, ha már hivatalosan is elvált


2. vagy ha ostromol, akkor nyiltan felvállalni


azt azért ne feledd, h. lehet, h. pótlék vagy neki, egy válás kemény dolog, és belőled táplálkozhat.


mivel nagyon fiatal vagy, így könnyű zsákmány vagy.


egyáltalán leérettségiztél már?


sztem ez csak rövid életű vmi lesz.


te még nagyon kis fiatalka vagy, tapasztalatlan, olyan dolgokba rángathat bele, amire nem vagy felkészülve.


ha összejöttök, akkor rád vár egy kvázi feleségszerep, háztartást kell vezetned napi szinten, nem bulizhatsz, mert ott van ő.


tehát a fiatalságod, a szabadságod, annak kuka.


és ha teherbe esel, na az szopacs 18 évesen.


persze, h. hízeleg neked, h. odavan érted, gondolom menőnek érzed magad ettől, értékesebbnek.

de ne feledd, h. ő mennyivel idősebb nálad, nem vagytok azonos súlycsoportban, úgy manipulálhat, ahogy nem szégyell.


egy helyes egyetemista huszonéves srác nem jobb lennne?


ez a pasi apád lehetne korban.

én ezt sürgősen lezárnám a helyedben, semmi tartósat vagy biztonságosat nem ígér.

2021. júl. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, szerintem szíved mélyén te is érzed, hogy valami itt nem okés, különben nem írtad volna ki ezt a kérdést.

Ez a női intuíció, az ember lánya megérzi, hogy itt valódi szerelem vagy használás/kihasználás van. Én erősen hajlok az utóbbira.

2021. júl. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem igazi, őszinte szerelem, mert akkor nem titkolna.

Csak szerelmes a friss feszes kis husikába, hízeleg a hiúságának, hogy a vén sárkány nejét egy 18 éves tinire cserélte, és lehet veled villogni. Elvenni is azért akar, hogy befoglaljon, mielőtt egy buliban lecsap a kezéről valami lapos hasú, kemény farkú huszonéves. Arra nagyon vigyázz, hogy a következő lépés a gyerek szokott lenni. Tudok olyanról, ahol a 40+ fazon azt adta be, hogy védekezzenek megszakítással, aztán néha "elfelejtette" időben kivenni. Vagy elkezd rábeszélni.

Onnan aztán végképp hozzá leszel kötve, akkor se tudsz elmenni, ha akarsz.

2021. júl. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha ezt tudom, én is az általános iskolába járok csajozni..

Kérdező nagyon buta és naív vagy, már ne haragudj, ez van.

Akarsz majd te még gyereket, csak a pasi addigra vagy nem lesz rá képes vagy a háta közepére se foglya kívánni, hogy még egy gyereke legyen ha már van 2. (Igen, téged is bele számoltalak.)

2021. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!