Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy 46 éves pasi,elég rég ismerem,a szüleim is ismerik..házas volt,most válnak..de már elköltözött az exétöl..van egy kislányuk is...először csak baráti viszonyban voltunk..de ki alakult köztünk egy nagyon erős ragaszkodás,szerelem..többet törődik velem mint bárki mással,mindig itt van ha szükségem van rá,100× egy nap mondja hogy szeret,hiányzok neki,szinte mindennap találkozunk..azt mondta hogy én vagyok neki az igazi,ilyet még nem érzet senki iránt stb..nagyon romantikus pasi..azt mondta hogy mikor az egész válási ügy lezáródik azonnal bejelentjük mindenkinek hogy együtt vagyunk. Meg akarja kérni a kezem..ki mutassa minden percen a szeretetét,és biztos nem csak szexre kellek neki,mert már rég itt hagyhatott volna,főleg hogy elég nehezen kezelhető személyiség vagyok. Azt mondta ha én nem lennék már lehet nem is élne..éjszaka is van hogy beszélünk telefonon..ezerszer mondja mennyire hiányzom neki,anyukámnak is nagyon sokszor mondja hogy nagyon szeret engem,a szüleim amúgy, ők sem tudják még hogy együtt vagyunk,titkos a kapcsolatunk még. Ez egy kicsit furcsa nekem hogy ilyen nagy korkülömbséggel ennyire szeret engem...ez tényleg igaz lehet? Olyan álomszerű ez az egész.. kicsit félek..


(A helyesírásom miatt elnézést kérek ha valamit nem írtam jól,de nem magyar vagyok)



2021. júl. 25. 01:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Arra senki nem gondol hogy tényleg szeret? Honnan vagytok benne olyan biztosak hogy csak ki akar használni?!
2021. júl. 25. 11:16
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

hehe, hát éppen te írtad ki kérdő mondatban, h. szerelmes-e beléd.

ha biztos lennél benne, ez nem lenne számodra kérdés, de az.

és igen, itt jön be milyen végtelenül naiv és hiszékeny vagy, h. mi vagyunk a hibásak, mert nem azt gondoljuk, h. szerelmes beléd.


mert ennyivel tapasztaltabbak, érettebbek vagyunk, nem pedig gonoszak veled.


én 18 évesen nyelvvizsgára és egyetemre készültem, élveztem az életet...


nem egy 50 közeli elvált hapsival szórakoztam

2021. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha úgy érzed nyugodtan menj bele. Tanulj a magad kárán ha másban nem bízol. De előre szólok, hogy az elvált nők nem túl kelendőek.
2021. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

,,Azt mondta ha én nem lennék már lehet nem is élne"


nekem ezt egy párom se mondta soha, nem manipulatív ez szerinted legalább egy kicsit?

2021. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi idősen a pasi biztos nem kalandot keres. A kérdés az, hogy te mit akarsz?
2021. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!