Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit mond el egy férfiról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mond el egy férfiról, ha közel 30 évvel fiatalabb nőt választ magának?

Figyelt kérdés

Férfi: a 60-as évek közepén született


Nő: a 80-as évek végén.


Kapcsolat köztük: tanár-diák.



2021. júl. 26. 00:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom matekszakos mi? 😂



37F incel

2021. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Undorító.
2021. júl. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%

Ráadásul tanár-diák.. F.asza...


Nyilván gáz.

2021. júl. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon gáz,csak azért egy picit érdekes amikor nem átlagember hanem híresség az illető akkor általában pozitív a vélemény is. Akkor hogy is van ez.

Mr Nagymenő egy színházi próba után összejött a fiatal színésznővel. Már az eljegyzés is szóba került. Olyan édesek, jól mutatnak egymás mellett. Nem?


A szomszéd Laci összejött a pultos Krisztivel, szinte az apja lehetne. Undorító.


Hát az, röhej. 😊

2021. júl. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Látott már ilyet a történelem, minek fennakadni rajta? Ha nekik így jó, legyen.
2021. júl. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Ma már kit érdekel ez? Gyakori.
2021. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%

4esnek igaza van, kettős mérce uralkodik.


Én magam nem jönnék össze ilyen felállással, nekem ez undorító, már maga a tény, hogy én feszes és fiatal vagyok ő meg löttyedt és 70 éves apóka lesz, mikor én még csak 40 és erőm teljében vagyok őt meg tápszerezni kell, 80 évesen már lehet demens lesz. Szóval minőségi ÉLETET nem lehet erre alapozni, 50 évesen megözvegyülök és csak 15-20 évet éltem vele. Ottmaradok idős nőként, fix, hogy egyedül halok meg, mert ebben a korban már nem annyira ismerkednek a jónépek.


Gyereket nem lehet vállalniilyen korban lévő ffitól a megnövekedett genetikai betegség kockázat miatt.


Szóval több dolog miatt se.

De ha neki ez kell, ám legyen.

2021. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
5%
Ugyanúgy a pasi és a nő is undorító. Kapják be mindketten. Erre is találjunk ki törvényt szerintem mert undorító.
2021. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

4-es csak nem érintett vagy a témában? úgy értem egy olyan, feltehetően férfi, akinek a csaja a lánya lehetne...


amiket mondasz, azok nem állják meg a helyüket, és minden konkrétum nélkül mondod, hol a forráshivatkozás?


amikor pl. vajna timi/dobó kata és andy összejöttek, ott is balhé és kritikai felhangok voltak emiatt.

m. douglas és c. zeta-johnes románcáról a mai napig nem jelenik meg úgy cikk, h. a köztük lévő negyed évszázadot ne emlegetnék fel. stb. stb.


nem is a korkülönbség itt a lényeg az én kérdésemben,hanem a hatalmi visszaélés,itt a férfi arra használta a munkahelyét, hogy becsajozzon, egy egyenlőtlen hatalmi helyzetben.

2021. júl. 26. 11:00
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
Neked ez miért fáj?
2021. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!