Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy 61 éves férfinak 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 61 éves férfinak 32 éves nője van, az mit mond el a férfiról?

Figyelt kérdés
Úgy értem, miért nem a saját korosztályából választ, miért egy lánya korú lányt?

2021. júl. 28. 11:38
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

bizonyára... de a kérdés az volt, vki. miért ekkora korkülönbséggel választ párt magának, a szerelem döntés kérdése is, választásé mindenképp.

amúgy a fenti válaszokból kiviláglik, hogy az emberek többsége milyen sztereotipikusan gondolkozik az ilyen kapcsolatokról.


rögtön a pénzt és a jó külsőt említettétek.


ezek fals mítoszok, archetípusok, a hétköznapok azért ezeket felülírják, nem feltétlenül igazolják.

2021. júl. 28. 12:08
 12/30 anonim ***** válasza:
58%
A szüleim között 12 év van, most ünnepelték a 35. házassági évfordulójukat. Köztem és a párom közt is 11 év van, senkit nem érdekel.
2021. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
44%
2 Lelki sérült ember. A férfinek nem jön össze a saját korosztályával, a lány meg menekül a családjától. +Még rombolóbb élethelyzetet hoznak létre.
2021. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
12-es gratulálok, de azért 11 meg 12 év, nem majdnem 30 év korkülönbség.
2021. júl. 28. 12:22
 15/30 anonim ***** válasza:
51%

"A férfinek nem jön össze a saját korosztályával"

én inkább úgy mondanám, hogy nem éri be a saját korosztályával. melyik férfi álmodozik hatvan feletti nőkről?

2021. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
27%
Mondom a szüleim vannak együtt 35 éve, 12 év van köztük.
2021. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
51%

"rögtön a pénzt és a jó külsőt említettétek."


Mi másért lenne valaki együtt egy vénemberrel? Mondjuk a jó külső kiesik.

2021. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
16-os, bocs, kis matek, a 12 év, az nem majdnem 30.
2021. júl. 28. 13:15
 19/30 anonim ***** válasza:
38%
Köztünk is 12 év a korkülönbség párommal és 14 éve vagyunk együtt. Én úgy vagyok vele nőként, hogy a saját korosztályom soha nem vonzott. A velem egyidős férfiak nekem mindig olyan éretlennek tűntek. A mai napig nem tudnám elképzelni, hogy velem egyidős, vagy fiatalabb pasival járjak, pedig majdnem 40 éves vagyok. Ez a korosztály még bugriskodik, partnert cserélget, álmodozik, hülyeségeket csinál. Egy idősebb férfi már sokkal jobban megbecsüli a nőt, nem szalad pinák után, le van csillapodva,meleg kajával vár haza sokszor, jobban kifejezi az érzelmeit, törődőbb, kedvesebb, stb. Lehet, hogy kicsit apa komplexusom van. Ha nem lenne párom, simán adnék esélyt 60-as férfinek is, ha ilyen pozitív tulajdonságokkal rendelkezik. Ezzel én így vagyok, de az igazság az sok esetben, hogy tényleg a fiatal nők csak a jólét reményében állnak össze sokkal idősebb férfivel.
2021. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

ok, lendüljünk már túl ezeken a 10 meg 12 évvel idősebb, az tökre belefér, említésre sem méltó.

itt annak több mint kétszerese áll fenn

2021. júl. 28. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!