Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen pasi?

Figyelt kérdés
A pasim nagyon sokszor mondja hogy szeret,minden percen,bizonyítja is..,meg mindent megtesz hogy boldog legyek,azt mondja én vagyok az élete értelme, nélkülem nem is akarna már létezni, csak én vagyok neki stb..ígérget,volt olyan hogy sírt is előttem hogy annyira szeret hogy már nem tudja szavakba önteni. Egy picit félek hogy ez nem minden igaz amit mond,pedig annyira őszintének tűnik..

2021. júl. 29. 23:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd évek múlva te leszel a sárkány, s másik nőnek mondogatja azt sokszor, hogy szereti.


Nekem egy sráccal volt pár randim, aki a Tesco kellős közepén megállított. hogy mennyire szép vagyok. Több randink nem lett. :) Jó, ez más eset, de szerintem mindennek megvan a maga helye.

2021. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért ilyen, mert biztosra kell mennie, hogy ha dobbant, van hová mennie. Aranyos.
2021. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!