Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érdeklődik irántam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklődik irántam, de közben kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Van egy ember, akivel egy projekten egy ideig együtt dolgoztunk, jól szót értünk, így a munka végeztével is kapcsolatban maradtunk.

Ő tudtommal párkapcsolatban van, valamiért mégis nagyon érdeklődik irántam, de nem nyomul, nem férfiként közelít, hanem olyan kimérten, mintha nem is nőként érdekelném, csak szimplán emberként.

De hangsúlyozottan nem vagyunk barátok, van köztünk kb. 20 év korkülönbség és még mindig magázódunk.


Mi lehet ami miatt ennyire követi az életem, és ennyi időt-energiát szán rám?



2021. júl. 31. 15:39
1 2 3
 1/22 Senior Séf ***** válasza:
87%

Az, hogy valaki kapcsolatban van, az esetek többségében semmit nem jelent. Együtt van valakivel, amíg jobbat nem talál.

Most felcsillant valami kis reménysugár, de nem akar hülyét csinálni magából, nem akar nyálcsorgató vén fa5zként kikerülni a projektből, ezért nem mer lépni.

2021. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem látja az érdeklődést, nyilván nem vagy neki közömbös és fordítva sem, így majd alkalmasint bepróbálkozik és te nem fogsz ellenállni. Azért nem, mert pontosan tudja mikor lehet akciózni.
2021. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy csak túlgondolod, tényleg nem érdekled nőként, és az is megeshet, hogy érdekled, de sosem fog veled kikezdeni.

Mi az a nagy érdeklődés, amitől kombinálni kezdtél?

2021. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3 heti kapcsolatban vagyunk hónapok óta, amióta zárt a projekt, tehát melókapcs. már nincs, én kis naiv elköszöntem tőle a munka végeztével, mert gondoltam így szokás, minden jót.


ő mondta, hogy szeretné ezt velem nem lezárni, és hát minden érdekli, hogy velem épp mi a helyzet, tanácsot ad, vagy bátorít, gondolatokat cserélünk, tehát aktív ilyen téren.

2021. júl. 31. 15:55
 5/22 anonim ***** válasza:
De hogyan, írásban? Vagy elhív ebédelni, vagy telefonál?
2021. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

most már csak online, szóban és írásban, mert kb. 100 km a táv

nem hívott el randizni, és ez így van jól.

2021. júl. 31. 16:14
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem a magánéleted érdekli, hanem a munkád. Ezek szerint ebben akar segíteni, ha úgy érzed, hogy megakadtál valamiben.
2021. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem, félreérted, a magánéleti témák dominálnak, én azóta másik területen vagyok szakmailag, semmi ráhatása erre.
2021. júl. 31. 16:28
 9/22 A kérdező kommentje:
tanácsot ad magánéleti topicban...
2021. júl. 31. 16:28
 10/22 anonim ***** válasza:
57%

9-es Miért osztod meg vele a magánéleted?

Jó, tudom, érdekli.. Te meg közlöd, hogy ez túlmegy a határon, pont

2021. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!