Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, egy opera-énekesnővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy opera-énekesnővel összejönnétek, vagy zavarna a foglalkozása? (nyilván elkerülhetetlen, h. operát hallgassatok mellette)

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%

Köszi a lepontozást kérdező.

Tudom, hogy nem pont ugyanaz, de a férjem színész, musical szakon végzett (külföldön).

Hidd el, tudom milyen élet ès nem, nem kell egész nap musicalt hallgatni ès igenis csapat van meg felkészülés, nem egyedül itt óbégat meg veri a zongorát :D

Istenem- nem kell piedesztálra pakolni senkit, mert “nem àtlagos” munkája van. Nem különb egy énekes sem senkitől ès hidd el, nem one man show egy fellépés, ergo nem a konyhámban zajlik.

A tesóm orvos- ő sem boncol otthon, pedig tehetsèges sebész, a kezében van az “ereje”...

Te nagyon el vagy tájolva vagy sztárolod magad a semmire, nem tudom... de a covid egy rendkívüli helyzet volt, nem voltak kosztümös meg színpadi próbák, előadások sem- a normál életben viszont hidd csak el: más egy zenekar mint a fülesed :D

2021. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Nem ez lenne a visszatartó erő. :)))
2021. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

Elenekled neki a Hutereteretere cimu operat es tuti beledszeret :D


[link]



Haha... 🤣

2021. aug. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem lennénk egy nyerő páros.
2021. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!