Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Késő már hogy bebizonyítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő már hogy bebizonyítsam hogy szeretem és soha nem akartam játszani vele?

Figyelt kérdés

Az egyik munkatársam elmondta hogy érdeklem őt és megkérdezte hogy kölcsönös-e a vonzalom. Nagyon is az volt, de nem mondhattam neki igent. Láttam rajta hogy nem érti, de bólintott és elköszöntünk.

Rá kb. 1 hónapra leírta hogy neki ez mennyire fájt és hogy tényleg nem érti mi lehetett az, ami miatt egy esélyt sem adtam. Az üzenetre nem válaszoltam, mert nem tudtam mit írjak.


Ennek az egésznek lassan 2 hónapja.

Rászántan magam tegnap hogy színt vallok és mondtam hogy kész vagyok rá hogy beszéljünk.

A válasza az volt, hogy ő belefáradt abba hogy játszom vele.

Nem tudom mit csináljak. Szeretem. Tudom hogy rosszul tettem hogy eddig húztam ezt a beszélgetést. Azt érzem már nem úgy néz rám. Változhat ez még? Helyre tudom valaha is hozni? Tényleg nem érdeklem már?



2021. aug. 3. 08:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd tiszteletben, amit mondott. Valószínűleg nyitott olyan felé, aki nem szórakozott vele. Jogosan.
2021. aug. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
2 hónapig húzni egy ilyen beszélgetést? Ez komoly? A tinik hamarabb lerendezik...
2021. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem szórakoztam! Nagyon is komoly okom volt hogy ezt tegyem.
2021. aug. 3. 08:16
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ha nem szórakoztál, csak nem volt aktuális vele, akkor sem kell várnia rád.
2021. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod el neki, mi volt az oka, hogy akkor visszautasítottad? Jogosan utasított vissza, senkinek sincs kedve ahhoz, hogy szórakozzanak az érzéseivel.
2021. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok idő telt el és úgy érezhette hogy elengedted őt!

Ennyi visszautasítással összetörted a szívét!

2021. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már hagyd békén, legyen esélye olyat találni, aki viszont akarja majd őt.
2021. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elutasítással és időhúzással kinyírtad az egészet!

Vagy kezdj neki bizonyítani ha annyira szereted, vagy felejtsd el és fogadd el hogy nem téged fog szeretni és lesz neki más.

2021. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem adtál esélyt és hagytad 2 hónapig őrlődni? Nem lett volna egyszerűbb elmondani mi a helyzet és nincs bonyodalom?
2021. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Ugye te sem gondoltad hogy ilyen viselkedés után arra fog várni hogy mikor kegyeskedsz azt mondani hogy vele akarsz lenni?

Lesz@rod, aztán azt mondod szereted.

Bármilyen okod is volt, megérdemelte volna hogy őszinte legyél.

2021. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!